Aslı’nın Bahçesi’ne Yoğun İlgi Devam Ediyor

Ana Sayfa » MEKANLAR » Aslı’nın Bahçesi’ne Yoğun İlgi Devam Ediyor
Tarih : 09 Kasım 2017 - 12:30

Aslı’nın Bahçesi evet yanlış olmadı… böylesine güzel bir mekana 10 Fashion Magazin ekibi olarak konuk olduk ve güzelliklere şahit olduk. 2016 yılın’da sahibi olan ASLI YAVUZ tarafın’dan çiçekle bir cafe’nin bir araya gelebilirmi sorusuna başarılı mimarisi ve vizyonist zekasını katarak açtığı güzel mekandır. Acıbademde bulunan Aslı’nın bahçesini görmeden, lezzetleri tatmadan gitmemenizi tavsiye ediyoruz diyebiliriz… Baba mesleği olan çiçek ve peysaj sekötörün’de de iddaalı konumda bulunan ASLI YAVUZ;  ”ilk amacımız müşteri memnuniyetini esas kılmaktır, herkesin keyifli bir ortamda bulunarak günün yorgunluğunu bizlerle atmasını tavsiye ediyorum, bizler sizler için başarılı çalışmalar yaparak, güleryüzlü çalışanlarımız, lezzetli el yapımı ürünlerimiz, ve hoş mekanımız ile sizlere sonsuz hizmet sunmaktayız.” açıklamalarında bulundu.

 

Aslı’nın Bahçesi’nde  bahçe ve çiçeğe dair herşeyi bulabilirsiniz bu hizmetlerin yanı sıara peysaj tasarımları’da yapılmaktadır. ASLI YAVUZ’ un tamamen el becerisi ile kendi yaptığı ev yapımı tatılar gerçekten lezzet’in en gözdesidir. Kadıköy Acıbadem’de hem kahvaltınızı yapıyorsunuz, hem tatlılardan tadabilir hem muhteşem bahçesinde keyifli gün geçirebilirsiniz. Acıbadem Mahallesi, Asalet Sok. Alkan Apt. No 9 Acıbadem/Kadıköy … ASLI’NIN BAHÇESİ’ nde buluşalım.

Haber: 10 Fashion Magazine

 

 

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

COCKTAIL PARTY EĞLENCE SEVERLERİ HÖRN’DE BULUŞTURDU.

DJ Eren ERTAŞ organizatörlüğünde düzenlenen cocktaıl part istanbul’un eğlence severlerini bir araya getirdi. İstanbul’un vazgeçilmez

Blue Nights Vol 32 Party Eğlenceseverleri Buluşturuyor

22 Aralık Perşembe akşamı 19:30’da Madera İstanbul Nişantaşı’nda gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 32 Party eğlenceseverleri buluşturuyor.

Blue Nights Vol 31 Party Eğlence severleri Sky Karaköy’de Buluşturuyor.

Blue Nights Vol 31 Party Eğlenceseverleri Sky Karaköy’de Buluşturuyor 22 Eylül Perşembe akşamı 19:30’da Sky Karaköy Bar & Lounge’da

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz