Aslı’nın Bahçesi’ne Yoğun İlgi Devam Ediyor

Ana Sayfa » MEKANLAR » Aslı’nın Bahçesi’ne Yoğun İlgi Devam Ediyor
Tarih : 09 Kasım 2017 - 12:30

Aslı’nın Bahçesi evet yanlış olmadı… böylesine güzel bir mekana 10 Fashion Magazin ekibi olarak konuk olduk ve güzelliklere şahit olduk. 2016 yılın’da sahibi olan ASLI YAVUZ tarafın’dan çiçekle bir cafe’nin bir araya gelebilirmi sorusuna başarılı mimarisi ve vizyonist zekasını katarak açtığı güzel mekandır. Acıbademde bulunan Aslı’nın bahçesini görmeden, lezzetleri tatmadan gitmemenizi tavsiye ediyoruz diyebiliriz… Baba mesleği olan çiçek ve peysaj sekötörün’de de iddaalı konumda bulunan ASLI YAVUZ;  ”ilk amacımız müşteri memnuniyetini esas kılmaktır, herkesin keyifli bir ortamda bulunarak günün yorgunluğunu bizlerle atmasını tavsiye ediyorum, bizler sizler için başarılı çalışmalar yaparak, güleryüzlü çalışanlarımız, lezzetli el yapımı ürünlerimiz, ve hoş mekanımız ile sizlere sonsuz hizmet sunmaktayız.” açıklamalarında bulundu.

 

Aslı’nın Bahçesi’nde  bahçe ve çiçeğe dair herşeyi bulabilirsiniz bu hizmetlerin yanı sıara peysaj tasarımları’da yapılmaktadır. ASLI YAVUZ’ un tamamen el becerisi ile kendi yaptığı ev yapımı tatılar gerçekten lezzet’in en gözdesidir. Kadıköy Acıbadem’de hem kahvaltınızı yapıyorsunuz, hem tatlılardan tadabilir hem muhteşem bahçesinde keyifli gün geçirebilirsiniz. Acıbadem Mahallesi, Asalet Sok. Alkan Apt. No 9 Acıbadem/Kadıköy … ASLI’NIN BAHÇESİ’ nde buluşalım.

Haber: 10 Fashion Magazine

 

 

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Çam Ormanlarıyla Çevrili Doğal Hazine: Green Forest Holiday Village

Yemyeşil çam ormanlarıyla çevrili doğal hazine Green Forest Holiday Village, bu sezon da yoğun ilgi gördü. Yılın 12 ayı yemyeşil kalan çam

Blue Nights Spago Nişantaşı’nda Eğlenceseverleri Buluşturuyor.

16 Ağustos Çarşamba akşamı 19:30’dan itibaren Spago Nişantaşı’ında gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 35 Party eğlenceseverleri buluşturuyor.

AVŞA ARENA NEDİM KARADUMAN İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR.

2023 yaz sezonuna büyük konserlerle başlayan Avşa Adası’nın en iyi mekanı Avşa Arena turizm sektörüne can kattı. Başarılı işletmeci

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz