AVŞA ARENA CLUB’ E ÜNLÜ AKINI DEVAM EDİYOR

Ana Sayfa » MEKANLAR » AVŞA ARENA CLUB’ E ÜNLÜ AKINI DEVAM EDİYOR
Tarih : 15 Ağustos 2018 - 22:52

10 Fashion Magazine; Yenilenen konseptiyle bu yaz sezonuna hızlı giriş yapan Avşa’ Adası’nın vazgeçilmez Club’u”AVŞA ARENA” başarılı sahibi Nedim KARADUMAN ile yükselişe geçti. Yaz sezonuna start verdiği günden beri birçok ünlüyü ağırlayan Avşa Arena çılgın lazer şovları ile tatil severleri coşturmayı başardı. Ünlü işletmeci Nedim KARADUMAN; ”Avşa Adası bu sene çok yoğun sezon geçirmektedir, sezona çok yoğun ve hızlı çalışarak başladık amacımız en seçkin kitleye hitap ederek tatilcilerimize ve eğlence severlere kaliteli hizmet verebilmektir. Avşa Arena Adamızın en büyük ve en çok ilgi gören mekanıdır, bizlerde bu önemi en iyi şekilde kaldırmaya özen göstermekteyiz, 8 eylülde İstanbul’da Arena Pera’yı açacağız ve yeniliklerle devam edeceğiz ifadelerine yer verdi…”

Avşa Arena bu sezon Tuğba ÖZERK, Ersan ER, Doğukan MANÇO, İrem DERİCİ, Sinan AKÇIL gibi ünlü isimleri ağırladı. Bayrama sürpriz ünlü isimleri ağırlayacak olan mekanda eğlenceden daha fazlasını bulmak mümkün. Avşa Arena’nın medya sponsorluğunu üstlenen dergimizin imtiyaz sahibi Atakan TAŞUR ise,  ” Nedim KARADUMAN, senelerdir işinde en başarılı kişidir, İstanbul’da çok saygı görülen biri, tanıdığım günden itibari ile her işlettiği mekanı bir kademe öteye taşımakla ünvan kazanmıştır açıklamalarına yer verdi…”

Haber: 10 Fashion Magazine

 

 

 

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Blue Nights Vol 31 Party Eğlence severleri Sky Karaköy’de Buluşturuyor.

Blue Nights Vol 31 Party Eğlenceseverleri Sky Karaköy’de Buluşturuyor 22 Eylül Perşembe akşamı 19:30’da Sky Karaköy Bar & Lounge’da

Blue Nights Vol 30 Party KULT Feriye’de Gerçekleşecek

Blue Nights Vol 30 Party KULT Feriye’de Gerçekleşecek 19 Ağustos Cuma akşamı 19:30’da KULT Feriye’de (Feriye Sarayı’nın sahil bölümünde)

Blue Nights Vol 29 Party Sky Karaköy’de Gerçekleşti

Organizasyonu Burak Güner tarafından gerçekleştirilen “Blue Nights Party Vol 29” 27 Temmuz Çarşamba akşamı Sky Karaköy’de sohbet, eğlence

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz