BAŞARILI OYUNCU WİLMA ELLES SURA HOTEL’DE GERÇEKLEŞTİRİLEN ÖZEL ÇEKİME DAMGA VURDU.

Ana Sayfa » MODA » BAŞARILI OYUNCU WİLMA ELLES SURA HOTEL’DE GERÇEKLEŞTİRİLEN ÖZEL ÇEKİME DAMGA VURDU.
Tarih : 13 Ağustos 2018 - 21:24

10 Fashion Magazine ; Türkiye’nin yakından tanıdığı ve en son oynadığı yeni gelin filmiyle herkesin beğenisini kazanan başarılı oyuncu Wilma ELLES, Sultanahmet’in en gözde hoteli Sura Hotel’de başarılı çekim gerçekleştirdi. Dergimizin Kurucu Başkanı Atakan TAŞUR tarafından organize edilen çekimler’de Wilma ELLES, güzelliği ve oyunculuk yeteneği ile göz doldurdu.

 

Ünlü isimlerin başarılı fotoğraf sanatçısı İlker UZUNALAN, eşliğinde gerçekleşen çekimlerde güzel kareler çıkartan Wilma ELLES, ”Sizlerle olmaktan mutluluk duymaktayım, herzaman profesyonelliğimden vazgecmeden sizlere en güzel yeteneklerimi sunmak için buraya geldim, Sura Hotel gerçekten çok hoş ve kaliteli bir hotel, yemek lezzetlerine hayran kaldım gerçekten başarılı ekiple çalışmak çok keyifli birşey olduğunu düşünüyorum…” ifadelerini kullandı.

Wilma ELLES, iç ve dış çekimlerde giydiği kostumlerle göz kamaştırdı. Modacı Gözde ÖZ tarafından giydirilen başarılı oyuncunun saçını kuaför Sadettin, makyajını ise Ayşegül ŞENGÜL yaptı.

 

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Kısa boyluları uzun gösteren 3 pantolon modeli

Kısa boylu kadınlar için uzun gösteren kıyafetler seçmek önemlidir. Kısa boylu kadınları uzun gösteren pantolon modellerini bir araya getirdik.

Fotoğraf Sanatçısı Nergis DÜNYA’nın Büyük Yükselişi Sürüyor.

Ünlü isimlerin, sahne ve albüm fotoğrafları ile ünlü markaların giyim ve ürün fotoğraflarını çekerek adını duyuran başarılı Fotoğraf

Başarılı Fotoğraf Sanatçısı Ghazaleh Alamshahi Yükselişe Devam Ediyor.

Türkiye’nin tanınmış moda ve magazin fotoğrafçılarından olan Tahranlı iş insanı Ghazaleh Alamshahi, kendine özgün fotoğraf çekme tarzı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz