Bir Takı Tutkusu “NASU TAKI”

Ana Sayfa » MEKANLAR » Bir Takı Tutkusu “NASU TAKI”
Tarih : 28 Ağustos 2020 - 15:13

Günlük yaşamdaki giysilerin ya da özel günlerdeki kostümlerin her mevsim tamamlayıcısı aksesuarların özgün olanları çokça tercih edilir oldu.

Takı dünyasında; tasarımdaki özgünlük, renk seçimi tüketicinin ilk tercih nedeni Kaliteli malzemelerin kullanıldığı ve özgün olarak tasarımlanmış kolye, halhal ve bileklikler tüketicinin dikkatini daha çok çekiyor.

 “Naime Sultan Takıları”nın kısaltmasından doğan “NASU TAKI”; çok kısa bir süre önce başladığı serüvenini internet üzerinden sürdürüyor. Web sitesinin yanı sıra Instagram hesabıyla tüketiciye ulaşan NASU TAKI sahibi Naime Sultan Çoraklı; kendisi için bir tutku olan“özel tasarım takı” arayanlara alternatif yaratma fikriyle yola çıktığı işinde kısa sürede yol alarak tüketiciye cevap vermiş olmaktan çok mutlu olduğunu ifade ediyor.

Tamamen özgün renk ve desenlerdeki tasarım kolye ve bilekliklerin yanı sıra yaz aylarının vazgeçilmezi ayak bileğini süsleyen halhallar NASU TAKI’nın temel ürünlerini oluşturuyor.

Enerjilerin konuşulduğu günümüz dünyasında; karaktere, burca, duygu ve ihtiyaç duyulan enerjiye göre tercih edilen taşların takıda kullanımı ile kişiye teması ön planda… NASU TAKI, özel taşların kullanıldığı tasarım kolye ve bilekliklerle enerji aktarımı konusuna da yanıt veriyor.

 

 


Özellikle hanımların giysilerinin tamamlayıcısı takılarınbazen kıyafetlerin önüne geçebildiğine dikkat çeken NASU TAKI sahibi Naime Sultan Çoraklı; “Şık bir saatin yanında tercih edilen deri bileklikler, el çantasını tamamlayan rengarenk bileklikler, deniz kenarında ya da caddede yürürken sandaleti tamamlayan halhallar, şık tasarım elbise, gömlek ya da bluzların havasını değiştirecek kolyeler hanımların en çok tercih ettiği takılar. Beyler için de takılarımız mevcut,  özellikle deri bileklikler gerçekten şıklıklarına değer katıyor” diyor.

Naime Sultan; keyifle giyilen kıyafetlerle kullanılan takıların artık bir tutkuya dönüştüğünü, şıklığın özgün tamamlayıcısı olduğunu vurguluyor.

 

 

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Eğlence Severler UPPERIST’de Buluşuyor

15 Şubat Perşembe akşamı 19:30’dan itibaren UPPERIST’de gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 36 Party eğlence severleri buluşturuyor. UPPERIST’de

Çam Ormanlarıyla Çevrili Doğal Hazine: Green Forest Holiday Village

Yemyeşil çam ormanlarıyla çevrili doğal hazine Green Forest Holiday Village, bu sezon da yoğun ilgi gördü. Yılın 12 ayı yemyeşil kalan çam

Blue Nights Spago Nişantaşı’nda Eğlenceseverleri Buluşturuyor.

16 Ağustos Çarşamba akşamı 19:30’dan itibaren Spago Nişantaşı’ında gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 35 Party eğlenceseverleri buluşturuyor.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz