Blue Nights Party Her Zaman ki Gibi Sohbet ve Eğlencenin Adresi Oldu

Ana Sayfa » MEKANLAR » Blue Nights Party Her Zaman ki Gibi Sohbet ve Eğlencenin Adresi Oldu
Tarih : 21 Mart 2018 - 18:36

Organizasyonu başarılı organizatör ve iş adamı, Burak Güner tarafından gerçekleştirilen “Blue Nights Party” 8 Mart Perşembe akşamı NaN Şişhane & NaN Box’ta sohbet, eğlence ve müzik seven tüm dostları buluşturdu. Bu özel gece, misafirlerin yemek, sohbet ve en değerlilerimiz olan kadınlarımızın Kadınlar Gününü kutlayarak başladı ve ilerleyen saatlerde hareketli DJ müziği eşliğinde yerli ve yabancı birçok konuğun katılımı ile gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Blue Nights Party misafirler mekanın hem üst hem de alt katında aynı anda farklı müziklerin tadına vararak eğlendi. Üç yıldır her iki ayda İstanbul’un bilenen en iyi mekânlarında gerçekleşen “Blue Nights Party” her zaman olduğu gibi bu seferde güzel bir atmosferde ve seçkin konuklarıyla bir kere daha katılan herkesten beğeni topladı.

Etkinliğe Medya Sponsoru olarak; BHS Group (www.bhsgroup.org), Maxi Haber (www.maxihaber.net) ve Medya Faresi (www.medyafaresi.com) destek verdi. Gecenin Network sponsorluğunu yapan Parti Gurusu Senem Selimi diğer “Blue Nights Party” lerinde olduğu gibi şıklığıyla göz doldurdu. Tüm davetliler elbiseleriyle şıklık yarışı içindeydiler. Birbirinden güzel ve hareketli müzik parçalarının yer aldığı bu özel gecenin ilerleyen saatlerinde konukların danslarıyla eğlence doruğa çıktı. “Blue Nights Party” konsepti önümüzdeki aylarda da devam edecektir.

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

COCKTAIL PARTY EĞLENCE SEVERLERİ HÖRN’DE BULUŞTURDU.

DJ Eren ERTAŞ organizatörlüğünde düzenlenen cocktaıl part istanbul’un eğlence severlerini bir araya getirdi. İstanbul’un vazgeçilmez

Blue Nights Vol 32 Party Eğlenceseverleri Buluşturuyor

22 Aralık Perşembe akşamı 19:30’da Madera İstanbul Nişantaşı’nda gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 32 Party eğlenceseverleri buluşturuyor.

Blue Nights Vol 31 Party Eğlence severleri Sky Karaköy’de Buluşturuyor.

Blue Nights Vol 31 Party Eğlenceseverleri Sky Karaköy’de Buluşturuyor 22 Eylül Perşembe akşamı 19:30’da Sky Karaköy Bar & Lounge’da

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz