Blue Nights Party Her Zaman ki Gibi Sohbet ve Eğlencenin Adresi Oldu

Ana Sayfa » MEKANLAR » Blue Nights Party Her Zaman ki Gibi Sohbet ve Eğlencenin Adresi Oldu
Tarih : 21 Mart 2018 - 18:36

Organizasyonu başarılı organizatör ve iş adamı, Burak Güner tarafından gerçekleştirilen “Blue Nights Party” 8 Mart Perşembe akşamı NaN Şişhane & NaN Box’ta sohbet, eğlence ve müzik seven tüm dostları buluşturdu. Bu özel gece, misafirlerin yemek, sohbet ve en değerlilerimiz olan kadınlarımızın Kadınlar Gününü kutlayarak başladı ve ilerleyen saatlerde hareketli DJ müziği eşliğinde yerli ve yabancı birçok konuğun katılımı ile gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Blue Nights Party misafirler mekanın hem üst hem de alt katında aynı anda farklı müziklerin tadına vararak eğlendi. Üç yıldır her iki ayda İstanbul’un bilenen en iyi mekânlarında gerçekleşen “Blue Nights Party” her zaman olduğu gibi bu seferde güzel bir atmosferde ve seçkin konuklarıyla bir kere daha katılan herkesten beğeni topladı.

Etkinliğe Medya Sponsoru olarak; BHS Group (www.bhsgroup.org), Maxi Haber (www.maxihaber.net) ve Medya Faresi (www.medyafaresi.com) destek verdi. Gecenin Network sponsorluğunu yapan Parti Gurusu Senem Selimi diğer “Blue Nights Party” lerinde olduğu gibi şıklığıyla göz doldurdu. Tüm davetliler elbiseleriyle şıklık yarışı içindeydiler. Birbirinden güzel ve hareketli müzik parçalarının yer aldığı bu özel gecenin ilerleyen saatlerinde konukların danslarıyla eğlence doruğa çıktı. “Blue Nights Party” konsepti önümüzdeki aylarda da devam edecektir.

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Çam Ormanlarıyla Çevrili Doğal Hazine: Green Forest Holiday Village

Yemyeşil çam ormanlarıyla çevrili doğal hazine Green Forest Holiday Village, bu sezon da yoğun ilgi gördü. Yılın 12 ayı yemyeşil kalan çam

Blue Nights Spago Nişantaşı’nda Eğlenceseverleri Buluşturuyor.

16 Ağustos Çarşamba akşamı 19:30’dan itibaren Spago Nişantaşı’ında gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 35 Party eğlenceseverleri buluşturuyor.

AVŞA ARENA NEDİM KARADUMAN İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR.

2023 yaz sezonuna büyük konserlerle başlayan Avşa Adası’nın en iyi mekanı Avşa Arena turizm sektörüne can kattı. Başarılı işletmeci

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz