Blue Nights Vol 30 Party KULT Feriye’de Gerçekleşecek

Ana Sayfa » MEKANLAR » Blue Nights Vol 30 Party KULT Feriye’de Gerçekleşecek
Tarih : 15 Ağustos 2022 - 12:44

Blue Nights Vol 30 Party KULT Feriye’de Gerçekleşecek

19 Ağustos Cuma akşamı 19:30’da KULT Feriye’de (Feriye Sarayı’nın sahil bölümünde) gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 30 Party eğlence severleri buluşturuyor. KULT Feriye yaz başında yeni açılmış olan hem kokteylleri hem müzikleri hem de tarihi atmosferi ile İstanbul’un gözde mekanları arasında yer alıyor.

Organizasyonu Burak Güner tarafından gerçekleştirilecek olan “Blue Nights Vol 30 Party” sohbet, eğlence ve müzik seven tüm dostları bir araya getiriyor. Etkinliğe giriş ücreti bulunmuyor. Tüm misafirler harcamalarını doğrudan mekana ödeyecekler. Etkinliğe business smart veya smart casual tarzı giysilerle gelinmesi isteniyor.

Etkinliğe Medya Sponsoru olarak Maxi Haber (www.maxihaber.net) vc BHS Group Medya (www.bhsgroup.org) destek veriyor.

Kapıda isim listesi kontrolü yapılacağından isim listesinde yer alabilmek için yapmanız gereken aşağıdaki etkinlik sayfasından “GİDİYORUM” şeklinde işaretlemeniz olacak.

Otopark vale hizmeti bulunmaktadır ve ücreti 60TL dir.

Adres: Yıldız, Çırağan Cd. No:44, 34347 Ortaköy/İstanbul

https://www.facebook.com/events/1214585282662792

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

COCKTAIL PARTY EĞLENCE SEVERLERİ HÖRN’DE BULUŞTURDU.

DJ Eren ERTAŞ organizatörlüğünde düzenlenen cocktaıl part istanbul’un eğlence severlerini bir araya getirdi. İstanbul’un vazgeçilmez

Blue Nights Vol 32 Party Eğlenceseverleri Buluşturuyor

22 Aralık Perşembe akşamı 19:30’da Madera İstanbul Nişantaşı’nda gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 32 Party eğlenceseverleri buluşturuyor.

Blue Nights Vol 31 Party Eğlence severleri Sky Karaköy’de Buluşturuyor.

Blue Nights Vol 31 Party Eğlenceseverleri Sky Karaköy’de Buluşturuyor 22 Eylül Perşembe akşamı 19:30’da Sky Karaköy Bar & Lounge’da

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz