BUSİNESS NETWORK COACH HİKMET GÖKÇE BHS GROUP MEDYA’YI SEÇTİ

Ana Sayfa » Genel » BUSİNESS NETWORK COACH HİKMET GÖKÇE BHS GROUP MEDYA’YI SEÇTİ
Tarih : 04 Ocak 2018 - 18:50

10 Fashion Magazin ; Hikmet Gökçe İstanbul’ da doğmuş, Almanya München Şehrinde yetişmiştir. Ailenin yurda dönmesi kararıyla birlikte genç yaşlardaki Hikmet Gökçe Okul ve Öğrenim sürecine adapte olmaya çalışırken İş hayatında daha başarılı olabileceğine kanaat etmiş ve 30 yılı aşkın süredir kendi işlerini yapmaktadır.

Bugüne kadar 17’den farklı İş sahasında Doğrudan Satış Organizasyonlarını sıfır noktasından kuran ve Şirketlere Milyonlarca Dolar ciro yaptıran bir Business & Master Network Coach olarak Uluslararası olarak tanınmaktadır. Son 25 yılını Uluslararası 7 Amerikan 2 Avrupa Şirketinin Satış Organizasyonlarını kuran Hikmet Gökçe’nin 300.000 kişilik üzeri Network ağları kurduğu kayıtlara geçmiştir. Ekibinde Liderliğinde çalışan girişimcilere 150.000.000 USD üzeri kazandırdığı da bilinmektedir.

Son yıllarını Mesleki Kariyer yolculuğunu daha da geliştirmek için NLP Master Practitioner – Quantum –Hipnotist ve Yönetici, Kariyer, İlişki, Öğrenci, Kobi, Performans Koçluğu üzerine 5000 saat üzeri eğitimler almıştır. Amacı İnsan ilişkilerini temel alan farkındalığı yüksek kaliteli yaşam inşa etmek talebinde bulunan Şirket ya da Kişiler rehberlik etmektir.

Hikmet Gökçe özetle bir Şirketin Kuruluşu aşamasından, Ürün, Eğitim, Sunum Becerileri, Profesyonel Satış Becerileri, Ekip Kurmak, Geliştirmek, Yönetmek, Finansal Özgürlük için Girişimcilik, Organizasyon Yönetimleri, Kriz Yönetimleri, Liderler İnşa etmeye kadar sıfırdan zirveye süreç insanı olarak imzasını atmıştır.

 

Tanınmış İş Adamı Hikmet GÖKÇE , yaptığı başarılara istinaden 2018 yılının başından itibaren BHS GROUP kurucu başkanı Atakan TAŞUR’ u Basın ve Medya danışmanı olarak seçmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

KARDEŞLİK ÖDÜLLERİ GECESİNDE GÜLAÇAR’A BÜYÜK ONUR

Bu yıl 5.kez 2 devlet 1 millet sloganı ile düzenlenen Türkiye Azerbaycan Kardeşlik ödülleri sahibini buldu İki ülkenin iş spor sanar ve siyaset

GAMZE YILDIRIM MİMARLIK BÜYÜK İVME KAZANDI.

Gamze Yıldırım Mimarlık, mekan üretim biçimlerini, müşterisinin ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak tasarlayıp uygulamasını yapmak üzere

E-TİS ÜYELERİ KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

Türkiye’nin ilk E-Ticaret İşveren Sendikası E-TİS genel kurul sonrası , üyeleri ile kahvaltı organizasyonunda bir araya geldi. Genel Başkan

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz