BUSİNESS NETWORK COACH HİKMET GÖKÇE BHS GROUP MEDYA’YI SEÇTİ

Ana Sayfa » Genel » BUSİNESS NETWORK COACH HİKMET GÖKÇE BHS GROUP MEDYA’YI SEÇTİ
Tarih : 04 Ocak 2018 - 18:50

10 Fashion Magazin ; Hikmet Gökçe İstanbul’ da doğmuş, Almanya München Şehrinde yetişmiştir. Ailenin yurda dönmesi kararıyla birlikte genç yaşlardaki Hikmet Gökçe Okul ve Öğrenim sürecine adapte olmaya çalışırken İş hayatında daha başarılı olabileceğine kanaat etmiş ve 30 yılı aşkın süredir kendi işlerini yapmaktadır.

Bugüne kadar 17’den farklı İş sahasında Doğrudan Satış Organizasyonlarını sıfır noktasından kuran ve Şirketlere Milyonlarca Dolar ciro yaptıran bir Business & Master Network Coach olarak Uluslararası olarak tanınmaktadır. Son 25 yılını Uluslararası 7 Amerikan 2 Avrupa Şirketinin Satış Organizasyonlarını kuran Hikmet Gökçe’nin 300.000 kişilik üzeri Network ağları kurduğu kayıtlara geçmiştir. Ekibinde Liderliğinde çalışan girişimcilere 150.000.000 USD üzeri kazandırdığı da bilinmektedir.

Son yıllarını Mesleki Kariyer yolculuğunu daha da geliştirmek için NLP Master Practitioner – Quantum –Hipnotist ve Yönetici, Kariyer, İlişki, Öğrenci, Kobi, Performans Koçluğu üzerine 5000 saat üzeri eğitimler almıştır. Amacı İnsan ilişkilerini temel alan farkındalığı yüksek kaliteli yaşam inşa etmek talebinde bulunan Şirket ya da Kişiler rehberlik etmektir.

Hikmet Gökçe özetle bir Şirketin Kuruluşu aşamasından, Ürün, Eğitim, Sunum Becerileri, Profesyonel Satış Becerileri, Ekip Kurmak, Geliştirmek, Yönetmek, Finansal Özgürlük için Girişimcilik, Organizasyon Yönetimleri, Kriz Yönetimleri, Liderler İnşa etmeye kadar sıfırdan zirveye süreç insanı olarak imzasını atmıştır.

 

Tanınmış İş Adamı Hikmet GÖKÇE , yaptığı başarılara istinaden 2018 yılının başından itibaren BHS GROUP kurucu başkanı Atakan TAŞUR’ u Basın ve Medya danışmanı olarak seçmiştir.

 

 

 

 

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ASST.PROF. DR.DUYGU HIDIROĞLU; İşletmelerde Yenilikçi Yaklaşımlar ve Yenilik Yönetimi

Dergimizin başarılı yazarı ASST. PROF. DR. DUYGU HIDIROĞLU; İşletmelerde Yenilikçi Yaklaşımlar ve Yenilik Yönetimi konulu yazısıyla sizlerle.   Ekonomilerde

Osman Şahin GÜVEN; PKK Terör Örgütü Diyemenlerde İçimizdeki Haindir.

Polis Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Osman ŞAHİN GÜVEN, terörle ilgili yaptığı açıklamalarla PKK’ ya sert tepki göstermeye devam ediyor. Osman

Moda ve Tekstilin Nabzını Tutan Adam Erdinç BATIGÜN

11 temmuz 1978 de istanbulda doğan usta moda tasarımcısı Erdinç BATIGÜN; birbirinden şık kreaksiyonlara ve özel dikimlere damga vurmaya devam

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz