Dijital Dünya’nın Enleri Gecesinde Esra Melis Yeğine Anlamlı Ödül

Ana Sayfa » MODA » Dijital Dünya’nın Enleri Gecesinde Esra Melis Yeğine Anlamlı Ödül
Tarih : 25 Nisan 2019 - 12:01

Dijital Dünya’nın Enleri 7’ci Defa

Sahiplerini Buldu

Dijital Dünyanın Enleri Ödülleri bu yıl 7’nci kez sahiplerini buldu. Törende Türkiye’nin önde gelen tescilli modellerinin yer aldığı defile birlik ve beraberlik temasıyla ayakta alkışlandı. Gecede uluslararası yaptığı özel çekimler, paylaşımlar ve turizm ve moda ya getirdiği yenilikleri ile tanınan başarılı blogger Esra Melis YEĞİN, Yılın En İyi Turizm Ve Fashıon Bloggerı seçildi.

Ödülünü Arap Dünyası’nın en popüler sanatçılarında biri olarak geceye onur konuğu olarak katılan Hanine’nin elinden aldı. Esra Melis YEĞİN; ” böylesine anlamlı bir ödüle sahip olduğum için çok mutluyum bu benim ilk ödülüm ve ödülleri toplamaya devam edeceğim ifadelerine yer verdi”.

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Kısa boyluları uzun gösteren 3 pantolon modeli

Kısa boylu kadınlar için uzun gösteren kıyafetler seçmek önemlidir. Kısa boylu kadınları uzun gösteren pantolon modellerini bir araya getirdik.

Fotoğraf Sanatçısı Nergis DÜNYA’nın Büyük Yükselişi Sürüyor.

Ünlü isimlerin, sahne ve albüm fotoğrafları ile ünlü markaların giyim ve ürün fotoğraflarını çekerek adını duyuran başarılı Fotoğraf

Başarılı Fotoğraf Sanatçısı Ghazaleh Alamshahi Yükselişe Devam Ediyor.

Türkiye’nin tanınmış moda ve magazin fotoğrafçılarından olan Tahranlı iş insanı Ghazaleh Alamshahi, kendine özgün fotoğraf çekme tarzı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz