DİLAN AYŞE DEMİR’E YILIN ENLERİ GECESİ’NDE BÜYÜK ONUR

Ana Sayfa » KÜLTÜR SANAT » DİLAN AYŞE DEMİR’E YILIN ENLERİ GECESİ’NDE BÜYÜK ONUR
Tarih : 21 Şubat 2020 - 16:08

Bu sene Göktürk Dergisi’ nin 2 kez organize ettiği YILIN ENLERİ ödül gecesi geçtiğimiz akşam Kemer Country Otel’de sahiplerini buldu.

İvana Sert, Wilma Elles, Linet, Tuğba Özay gibi bir çok ünlü isimin katıldığı gecede Hollanda doğumlu öğretmen Dilan Ayşe DEMİR, Yılın en iyi ingilizce eğitimcisi ödülüne layik görüldü. Yoğun bir katılımın gerçekleştiği ödül gecesinde hem şıklığı hemde zarifliği ile göz dolduran başarılı eğitimci Dilan Ayşe DEMİR, ödülünü Göktürk Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı Ümit ÖNER’ in elinden aldı.

Ödül aldığı sırada gözlerinden mutluluğu okunan DEMİR; ” Böylesine anlamlı bir platformda sizlerin önünde bu ödüle layik görülmek beni çok içten mutlu etti bizler eğitimci olarak tüm öğrencilerimize her zaman doğru eğitimi sunmaya devam ediyor etmeye gayret göstereceğiz bana bu süreçte oy veren ve yanımda olan başta ailem ve tüm herkese saygı ve şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

SANATÇILIĞINA BİRDE KİTAP GELİYOR

Sahnelerin prensinden yeni adım… Hem sanatcı hemde show’men olan ünlü isim GÖLGE RAYAN Zorluklarla dolu hayatını kitaba döktü.. Çocuk

Atakan Taşur Kardeşlik Ödülleri Gecesi ile Bağları Güçlendirdi

Atakan Taşur Kardeşlik Ödülleri Gecesi ile her yıl düzenli olarak Türkiye ve Azerbaycan gibi iki kardeş ülkenin bölünmez bütünlüğünü pekiştiriyor.

Daha Fazla Enerji Daha Hızlı Performans İçin VERSAGE

İş stresi ve yoğun hayatın getirdiği yorgunluğu atmak için kimimiz beslenmemize kimimiz ise vitaminlere başvurmaktadır ama ne yersek yiyelim vücudumuzun

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz