Dünya Motor Tutkunları Manavgatta Buluştu

Ana Sayfa » KÜLTÜR SANAT » Dünya Motor Tutkunları Manavgatta Buluştu
Tarih : 18 Temmuz 2018 - 12:06

ANTALYA Manavgat Belediyesince bu yıl 8. Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali 11-14 Temmuz tarihleri arasinda düzenlendi.

Haluk Levent,Manus Baba ve Gripin’nin sahne aldıgı festivalde bircok ön grup ta izleyenlere keyifli anlar yasattı.Dünyanın en iyi Motorsiklet Stunt Showmeni Troger Mokus ‘ta nefes kesen gösterileriyle Türkiyede sadece Manavgatta bulunarak Dikkatleri üzerine topladı.

Sunuculugunu Antalya Haber Müdürümüz Merve Akıncı’nın yaptığı festivale 20 bine yakın kisi katıldı.

Festivalin son gününde Boğaz mevkisinde başlayan korteje, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ve ünlü motosiklet şovmeni Troger Mokus da katıldı.

Etkinliğe katılan bazı motosikletçiler, üzerinde “Çocuk istismarına hayır” yazılı tişört giydi bazıları da istismara tepki gösteren dövizler taşıdı.

Korteje kendi motosikletiyle katılan Başkan Sözen, zaman zaman motosiklet üzerinde ayağa kalkarak üzerindeki “Çocuk istismarına hayır” yazılı tişörtü gösterdi.

Yoğun güvenlik önleminin alındığı kortejde, Troger Mokus’un şehir merkezinde ve yollarda yaptığı akrobasi gösterileri ilgi gördü.

 

Renkli görüntülerin ortaya çıktığı etkinlikte, motosiklet tutkunları, Sorgun, Titreyengöl, D-400 karayolu güzergahından ilçe merkezine tur attı.

Festivalde konaklama ve daimi bulunmak icin ise  Türkiye, Sırbistan, Bulgaristan Danimarka, Almanya ve İsveç’ten 120 motosiklet kulübünden yaklaşık 5 bin motosiklet tutkunu katıldı.

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

GENÇ TURİZMCİLERDEN YERLİ TURİST HAMLESİ

GENÇ TURİZMCİLERDEN YERLİ TURİST HAMLESİ YENİ SLOGAN “KİMSE TATİLSİZ KALMASIN” Genç turizmcilerin yerli turistler için yeni hamlesi herkese

TURİZM FOTOĞRAFÇISI ALTAN GÜVEN YAZ TURLARI’NIN VAZGEÇİLMEZ İSMİ OLDU.

Fethiye ve bir çok turizm merkezinde yakaladığı fotoğraf kadrajları ve sergilediği başarılı fotoğraf sanatçılığı ile başarıdan başarıya

AZERBAYCAN’IN ÜNLÜ İŞ KADINI PERİ EYYUBOVA BÜYÜK YÜKSELİŞTE

Azerbaycan ve Dünya’nın bir çok ülkesinde ticaret ve yatırımlar yapan ve aldığı bir çok ödülle adından sıkça söz ettiren Azerbaycanlı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz