Dünya Motor Tutkunları Manavgatta Buluştu

Ana Sayfa » KÜLTÜR SANAT » Dünya Motor Tutkunları Manavgatta Buluştu
Tarih : 18 Temmuz 2018 - 12:06

ANTALYA Manavgat Belediyesince bu yıl 8. Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali 11-14 Temmuz tarihleri arasinda düzenlendi.

Haluk Levent,Manus Baba ve Gripin’nin sahne aldıgı festivalde bircok ön grup ta izleyenlere keyifli anlar yasattı.Dünyanın en iyi Motorsiklet Stunt Showmeni Troger Mokus ‘ta nefes kesen gösterileriyle Türkiyede sadece Manavgatta bulunarak Dikkatleri üzerine topladı.

Sunuculugunu Antalya Haber Müdürümüz Merve Akıncı’nın yaptığı festivale 20 bine yakın kisi katıldı.

Festivalin son gününde Boğaz mevkisinde başlayan korteje, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ve ünlü motosiklet şovmeni Troger Mokus da katıldı.

Etkinliğe katılan bazı motosikletçiler, üzerinde “Çocuk istismarına hayır” yazılı tişört giydi bazıları da istismara tepki gösteren dövizler taşıdı.

Korteje kendi motosikletiyle katılan Başkan Sözen, zaman zaman motosiklet üzerinde ayağa kalkarak üzerindeki “Çocuk istismarına hayır” yazılı tişörtü gösterdi.

Yoğun güvenlik önleminin alındığı kortejde, Troger Mokus’un şehir merkezinde ve yollarda yaptığı akrobasi gösterileri ilgi gördü.

 

Renkli görüntülerin ortaya çıktığı etkinlikte, motosiklet tutkunları, Sorgun, Titreyengöl, D-400 karayolu güzergahından ilçe merkezine tur attı.

Festivalde konaklama ve daimi bulunmak icin ise  Türkiye, Sırbistan, Bulgaristan Danimarka, Almanya ve İsveç’ten 120 motosiklet kulübünden yaklaşık 5 bin motosiklet tutkunu katıldı.

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞARILI LOGO TASARIMCISI SİBEL GÜNEY TASARIMLARI GÖZ DOLDURUYOR

Bir çok kurumsal şirkete danışmanlık yaparak şirket logoları tasarlayan genç logo tasarımcısı Sibel GÜNEY namı diğer ”logocumsibel”başarısı

ÜNLÜ CEZA AVUKATI NAZIM ZENGİN’İN BAŞARISI MAGAZİN GÜNDEMİNDE

Türkiye’nin bir çok ilinde hukuk bilgisi, gerekse kazanmış olduğu davalar ve iş bitirme özelliğiyle bir çok mükellef ve kişilerce takdir

KAHEV’E BİR ÖDÜL DAHA GELDİ “YILIN EN İYİ SİVİL TOPLUM KURULUŞU”

Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri İstanbul’da sahiplerini buldu. KAHEV (Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı) Yılın En İyi Sivil Toplum

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz