Edebiyat’ın Zirvesi Çok Tanıdık Birinde; Didem GÖRKAY

Ana Sayfa » KÜLTÜR SANAT » Edebiyat’ın Zirvesi Çok Tanıdık Birinde; Didem GÖRKAY
Tarih : 24 Ocak 2019 - 12:42

Edebiyat denilince akla gelen isimlerin başında olan öykü, roportaj ve kitaplar hakkında yazılarıyla tanıdığımız başarılı isim Didem GÖRKAY, yeni projelere hazırlanıyor.

Uzun yıllarca boyunca latin ülkesi olan Brezilya’da yaşayan başarılı söz yazarı Didem GÖRKAY bir çok sanat eseri ve çıkardığı yenilikçi kitapları ile herkesin ilgisini üzerine çekmeyi başardı.

Usta sanatkar ve başarılı yazar Didem GÖRKAY’ ın öyküleri, söyleşileri ve yazıları Birgün Gazetesi, Öykü Teknesi, Deliler Teknesi, Dünyanın Öyküsü, Sarnıç, Akatalpa Öykü, Şiiri Özlüyorum, Kurgu Kültür Sanat, Galata Gazetesi, Nordik başta olmak üzere çeşitli gazete ve dergilerde yayınlandı.

Didem GÖRKAY

Didem GÖRKAY’ ın ilk kitabı 2015 yılında yayınlandı. Kadına karşı şiddete dikkat çekmek amacıyla Recep Usta ile birlikte hazırladığı Kadın Öyküleri Antolojisi 2016 yılında Mona Kitap etiketiyle okuyucu ile buluştu. Aynı kitapta yer alan Büyü isimli öyküsünü duayen isim Doğan Hızlan Hürriyet gazetesinde yer alan köşesin taşıdı ve Didem Görkay’ın kalemini Çehov duyarlılığı taşıdığını belirtti. Yeni kitabı üzerinde çalışan yazar Didem Görkay evli olup Ece Volga adında bir kızı vardır. İstanbul’da ve Brezilya’da yaşamaktadır.

TAM BİR EDEBİYAT AŞIĞIDIR O

DİDEM GÖRKAY

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Başkan Koray BOZAT’ ın Önderliğinde TASEK Faaliyetlerine Başladı.

Dilde, fikirde “İşte Birlik” düsturu ile yola çıktığımız, Türkiye Azerbaycan Strateji ve Ekonomi Kulübümüz kısa adıyla (TASEK)

İş Kadını Yasemin KAYA’nın Başarısı Göz Dolduruyor

Marketing sektöründe kısa sürede büyük ivme kazanarak sektöründe adından sıkça söz ettiren başarılı iş kadını Yasemin KAYA, ekibine verdiği

ASST. PROF. DR. DUYGU HIDIROĞLU ”YENİLİK GELİŞTİRME SERÜVENİ

Yenilik geliştirme sürecinde ve geliştirilen yeniliğin başarıya ulaşması; her şeyden önce işletme liderlerinin ne kadar yenilikçi yaklaşıma

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz