ERDEM DERELİ İSTANBUL GECE HAYATI’NIN ZİRVESİNE ÇIKIYOR

Ana Sayfa » MEKANLAR » ERDEM DERELİ İSTANBUL GECE HAYATI’NIN ZİRVESİNE ÇIKIYOR
Tarih : 17 Kasım 2018 - 18:35

Tatilcilerin en gözde eğlence merkezi Avşa The Squadronun sahibi ünlü isletmeci Erdem DERELİ, istanbulun merkezi Ortakoy’de Vegas Clubun isletmesini alarak gece hayatini daha da renklendirmenin startını verdi. Aile ortami ve sicaklığın tek adresi olacağını şimdiden herkes tarafından heyecanla beklenmekte.  Ünlü işletmeci DERELİ; ”Yeni etkinlikler ve sahne showlarımızla adımızı fazlaca duyurmayı planlıyoruz,  bu gece de tüm eş dost ve basından dostlarımız davetlidir. ifadelerine yer verdi”  Şimdiden hayırlı olsun temennilerinde bulunuyoruz.  Erdem DERELİ’nin ”Çıkın Çıkın Gelin” sloganı ile İstanbul gece alemine damga vuracağı şimdiden belli.

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Blue Nights Spago Nişantaşı’nda Eğlenceseverleri Buluşturuyor.

16 Ağustos Çarşamba akşamı 19:30’dan itibaren Spago Nişantaşı’ında gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 35 Party eğlenceseverleri buluşturuyor.

AVŞA ARENA NEDİM KARADUMAN İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR.

2023 yaz sezonuna büyük konserlerle başlayan Avşa Adası’nın en iyi mekanı Avşa Arena turizm sektörüne can kattı. Başarılı işletmeci

Blue Nights Vol 34 Party Korto Roof’da gerçekleşiyor.

14 Haziran Çarşamba akşamı 19:30’dan itibaren Kuruçeşme Korto Roof’da gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 34 Party eğlenceseverleri buluşturuyor.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz