Fotoğraf Sanatçısı Nergis DÜNYA’nın Büyük Yükselişi Sürüyor.

Ana Sayfa » MODA » Fotoğraf Sanatçısı Nergis DÜNYA’nın Büyük Yükselişi Sürüyor.
Tarih : 23 Ağustos 2021 - 20:48

Ünlü isimlerin, sahne ve albüm fotoğrafları ile ünlü markaların giyim ve ürün fotoğraflarını çekerek adını duyuran başarılı Fotoğraf Sanatçısı Nergis DÜNYA markasını ve stüdyosunu büyütmeye devam ediyor !

Türkiye’nin önde gelen Markalarının Ünlü Danışmanı Ertan ŞİMŞEK ile beraber, Taksim’de merkezi lokasyonda bulunan stüdyo ofiste marka ve kişilere ortak hizmet etmeye devam edecekler .Sektörde 20 yılı aşkın süredir ünlü markalara danışmanlık veren Ertan ŞİMŞEK Taksim’de 20 yıldır bulunduğu adreste sektöre hizmet verirken , Nergis DÜNYA ile güç birliği yapmaktan mutluluk duyduğunu dile getirdi.Nergis DÜNYA kariyer yolculuğunda böyle bir marka ile iş birliği yapmaktan mutluyum ve bizimle çalışmak isteyen herkesi sevgiyle kucaklıyorum diyor. Bizlerde bu yeni yolculukta kendilerine başarılar diliyoruz !

 

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Kısa boyluları uzun gösteren 3 pantolon modeli

Kısa boylu kadınlar için uzun gösteren kıyafetler seçmek önemlidir. Kısa boylu kadınları uzun gösteren pantolon modellerini bir araya getirdik.

Başarılı Fotoğraf Sanatçısı Ghazaleh Alamshahi Yükselişe Devam Ediyor.

Türkiye’nin tanınmış moda ve magazin fotoğrafçılarından olan Tahranlı iş insanı Ghazaleh Alamshahi, kendine özgün fotoğraf çekme tarzı

Magazin Fotoğrafçılığında ‘Osman Yıldız’ Çekimleriyle Göz Dolduruyor
Magazin Fotoğrafçılığında ‘Osman Yıldız’ Çekimleriyle Göz Dolduruyor

Türkiye’nin tanınmış moda ve magazin fotoğrafçılarından olan Osman Yıldız, modayla ilgilenen herkesin ilgisini çekmeyi başardı. “Yılın

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz