Genç Bestekar Olcay ÇAKİN İle Keyifli Roportaja İmza Attık.

Ana Sayfa » ROPORTAJLAR » Genç Bestekar Olcay ÇAKİN İle Keyifli Roportaja İmza Attık.
Tarih : 19 Şubat 2019 - 20:41

1)Olcay Çakın kendinizden biraz bahseder misiniz?

11/11/1983 İzmir doğumluyum.12 yıldır evliyim. Uzun bir süre müziğe ara vermiştim. Bana her zaman güvenen eşim ,ailem ve yakın dostlarımın verdiği destekle ilham alarak bu yolda devam etme kararı aldım. İnşallah doğru rüzgarı arkama alarak, adım adım zirveye çıkacağıma inanıyorum.

2)Yana yana şarkısı ile güzel bir çıkış yakaladınız. Nasıl ilerledi bu süreç?

9 yıl önce yaptığım demo kayıt aranjör tarafından beğenilen bir beste olması ve yeniden düzenlenip güzel bir single parçayla çıkış yapacağıma inanmalarıyla başladı. Yeniden aranjesini düzenleyip netd müzik de yayınlandı.

 

3)Müzik sektörü size göre ülkemizde nasıl ilerlemekte?

Diğer ülkelere göre iyi görünmüyor. Bence müzik yapımcıları, müzik kanalları, radyo kanalları ve digital platformlar olsun, yeni çıkan sanatçılara destek olmamaktadır. Bu yüzden parası ve çevresi olmayan sesler, besteler yok olup gidiyor.

4)Size göre aşk neyi ifade ediyor?

Aşk anlatılması zor yaşanması bir o kadar güzel bir duygudur. Aşk gözlerindeki o anlamlı bakışı hissetmektir. Aşk mutlu yarınlar demektir. Zor olan sevmek değil sevdiğine sahip çıkmaktır.

5)Hayatta sizi siz yapan hususlarınız varmıdır?

Kalbimin sesini dinleyerek hareket ederim. Kafama koyduğum bir şey varsa onu başarana kadar savaşırım.

6)Hedefleriniz nelerdir? Yeni projeler olucakmı?

Reklam, dizi ve film organizasyonunda da kendimi göstereceğime ve ileride de beni popüler kılacağına inanıyorum. Hareketli şarkım Yana Yana dan sonra 2.ci sırayı alan Sana kıyamam slow şarkımla çok ses getireceğime inanıyorum. Başka proje çalışmalarımızda devam etmektedir.

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Güzellik Sektörü’nün Başarılı İsmi Nur AKSU Dergimize Konuştu.

Başarılı Güzellik Uzmanı Nur AKSU; 1O Fashion Magazine Dergisine Konuştu. Herkese merhaba İsmim Nur Aksu 1990 İstanbul da doğdum. Aslen Sivaslıyım.

BAŞARILI MASÖR SAMET ÇELİK İLE KEYİFLİ RÖPORTAJA İMZA ATTIK

Bir çok hasta insanı başarılı masaj teknikleri ile  tedavi edip sağlığına kavuşturan Samet ÇELİK, kapılarını 10 Fashion Magazine açtı. 1.Samet

BAŞARILI SUNUCU TUĞBA YILDIRIM; EN GÜZEL BAŞARILAR ADIM ATMAKLA BAŞLAR

Başarılı sunucu Tuğba YILDIRIM; 10 Fashion Magazine kapılarını açtı. 1-Tuğba Yıldırım kimdir? Biraz kendinizden bahseder misiniz ? 26 yaşındayım.İstanbul’da

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz