Güzellik Koçu Nermin NEGİZ; Güzellik Sadece Tecrübeli Ellerden Size Geçer.

Ana Sayfa » KADIN » Güzellik Koçu Nermin NEGİZ; Güzellik Sadece Tecrübeli Ellerden Size Geçer.
Tarih : 08 Kasım 2022 - 16:03

Türkiye’nin en başarılı güzellik uzmanlarından biri olan ve ayrı zamanda iyi bir eğitimci olan iş kadını Nermin Negiz kendi adı olan Nermin Negiz Beauty Center adı altında uzun yıllardır tek merkez olarak Nişantaşı’nda hizmet vermektedir.

Güzellik sektörünün en öncü ismi olarak bir çok platform ve medya yayın organında eğitimler vermiş yaptığı özel sunum ve işlemlerle adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Nermin Negiz uluslararası tecrübelerini tüm kişilere aktararak iyi bir eğitimci olduğunu aldığı bir çok özel başarı ödülleriyle kanıtlamıştır. Türkiye’nin önde gelen hem sağlık hem estetik alanında kendini ispatlamış @tanferhastanesi @tanferhealth @tanferklinik işbirliği ile sizlere daha iyi hizmet vermek gelişmek geliştirmek adına güzellik,estetik ,sağlık hizmetleri ile yoluna Nişantaşı Nermin Negiz Beauty Mecidiyeköy’de bulunan Tanfer Hastanesi Levent Tanfer Healt Aesthetic merkezinde çalışmalarına devam etmektedir.

Güzellik merkezi olarak başlayıp uzun yıllar aldığı yurtiçi ve yurtdışı eğitimleri ile güzellik sektörüne yeni uzmanlar kazandıran eğitmen kimliğinin yanı sıra sağlık ve estetik turizminde de yer alan Nermin Negiz başarılarının üzerine her hemen gün yenilerini ekliyor.Nermin NEGİZ hanımın ilk amacı müşteri memnuniyetini üst seviyede tutarak her müşterisine ayrı ayrı özel hizmetler sunmaktadır.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Beyaz tenli kadınlara uygun makyaj tonları

Beyaz tenli kadınlar için en güzel gösteren makyaj tonlarını derledik. Eda Ece, Mirada Kerr ve Emma Stone gibi görünmek istiyorsanız işte beyaz

VENOM MİX MÜCİZESİ TÜRKİYE’DE HIZLA YÜKSELİYOR

Güzellik ve cilt bakımı denilince akla bir çok hizmet gelmektedir.Cilt bakımı, cilt sağlığı açısından başta kadınlar olmak üzere herkesin

ÜNLÜ UZMAN NERMİN NEGİZ; TÜRKİYE’DE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.

Türkiye’nin yakından tanıdığı başarılı güzellik uzmanı ”güzellik merkezleri kraliçesi” Nermin NEGİZ, den Türkiye’de

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz