İSTANBUL’UN ELİT MEKANI CLUB ARENA ÇITAYI YÜKSELTTİ

Ana Sayfa » MEKANLAR » İSTANBUL’UN ELİT MEKANI CLUB ARENA ÇITAYI YÜKSELTTİ
Tarih : 17 Eylül 2018 - 21:09

İstanbul gece hayatının en seçkin isimlerinin vazgeçilmez yeri olan club arena pera birbirinden renkli şovlarıyla yine yıla damga vurmaya başladı. Ünlü işletmeci &  İş Adamı Nedim KARADUMAN, önderliğinde kurulan Avşa Adasını bu yıl eğlence ile çosturan club arena,  bu kış sezonuna ise taksimdeki yeni yeri club arena pera ile giriş yaptı.

Bu yaz tüm ünlü isimleri ağırlayan Nedim KARADUMAN;  herzaman eğlence severleri mutlu etmek ve gelen tüm misafirlerimizi güvenli şekilde ağırlamak ilk vazifemizdir, bu yıl avşa adasn’da çok güzel bir sezon geçirdik, yaptığımız yeniliklerle ve her geçen gün genişleyen işletme tecrübemiz ile sizleri artık Taksim’de yeni yerimiz göz bebeğimiz olan club arena pera’da ağırlamak için start verdik… ifadelerine yer verdi.

 

10 Fashion Magazine medya sponsorluğunda eğlencenin gözde merkezi olan club arena pera sizleri eğlendirmeye devam ediyor.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Çam Ormanlarıyla Çevrili Doğal Hazine: Green Forest Holiday Village

Yemyeşil çam ormanlarıyla çevrili doğal hazine Green Forest Holiday Village, bu sezon da yoğun ilgi gördü. Yılın 12 ayı yemyeşil kalan çam

Blue Nights Spago Nişantaşı’nda Eğlenceseverleri Buluşturuyor.

16 Ağustos Çarşamba akşamı 19:30’dan itibaren Spago Nişantaşı’ında gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 35 Party eğlenceseverleri buluşturuyor.

AVŞA ARENA NEDİM KARADUMAN İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR.

2023 yaz sezonuna büyük konserlerle başlayan Avşa Adası’nın en iyi mekanı Avşa Arena turizm sektörüne can kattı. Başarılı işletmeci

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz