İSTANBUL’UN ELİT MEKANI CLUB ARENA ÇITAYI YÜKSELTTİ

Ana Sayfa » MEKANLAR » İSTANBUL’UN ELİT MEKANI CLUB ARENA ÇITAYI YÜKSELTTİ
Tarih : 17 Eylül 2018 - 21:09

İstanbul gece hayatının en seçkin isimlerinin vazgeçilmez yeri olan club arena pera birbirinden renkli şovlarıyla yine yıla damga vurmaya başladı. Ünlü işletmeci &  İş Adamı Nedim KARADUMAN, önderliğinde kurulan Avşa Adasını bu yıl eğlence ile çosturan club arena,  bu kış sezonuna ise taksimdeki yeni yeri club arena pera ile giriş yaptı.

Bu yaz tüm ünlü isimleri ağırlayan Nedim KARADUMAN;  herzaman eğlence severleri mutlu etmek ve gelen tüm misafirlerimizi güvenli şekilde ağırlamak ilk vazifemizdir, bu yıl avşa adasn’da çok güzel bir sezon geçirdik, yaptığımız yeniliklerle ve her geçen gün genişleyen işletme tecrübemiz ile sizleri artık Taksim’de yeni yerimiz göz bebeğimiz olan club arena pera’da ağırlamak için start verdik… ifadelerine yer verdi.

 

10 Fashion Magazine medya sponsorluğunda eğlencenin gözde merkezi olan club arena pera sizleri eğlendirmeye devam ediyor.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

COCKTAIL PARTY EĞLENCE SEVERLERİ HÖRN’DE BULUŞTURDU.

DJ Eren ERTAŞ organizatörlüğünde düzenlenen cocktaıl part istanbul’un eğlence severlerini bir araya getirdi. İstanbul’un vazgeçilmez

Blue Nights Vol 32 Party Eğlenceseverleri Buluşturuyor

22 Aralık Perşembe akşamı 19:30’da Madera İstanbul Nişantaşı’nda gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 32 Party eğlenceseverleri buluşturuyor.

Blue Nights Vol 31 Party Eğlence severleri Sky Karaköy’de Buluşturuyor.

Blue Nights Vol 31 Party Eğlenceseverleri Sky Karaköy’de Buluşturuyor 22 Eylül Perşembe akşamı 19:30’da Sky Karaköy Bar & Lounge’da

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz