KADININ GÜCÜ ZİRVEYE DAMGA VURACAK

Ana Sayfa » MAGAZİN » KADININ GÜCÜ ZİRVEYE DAMGA VURACAK
Tarih : 12 Şubat 2019 - 22:07

GÜÇLÜ KADINLAR GÜÇLÜ TÜRKİYE

 

GÜÇLÜ KADINLARIN MESAJI DA GÜÇLÜ OLUR

 

Ekonomize Dergisi ve Ankara Sesi Gazetesi işbirliğinde Yılın Enleri Ankara’da düzenlenen özel bir ödül töreni ile sahiplerini buluyor. Alanlarında yılın en iyisi seçilen kişi ve kuruluşların belirleneceği tören bu yıl farklı bir etkinliğe de imza atacak. Ana teması ‘Kadının Gücü’ olarak belirlenen bu yılki etkinlikte, Türk toplumunda kadının siyasetten ekonomiye, sanattan medyaya kadar yönlendirici, uzlaştırıcı ve yaratıcı deneyimlerine ışık tutulacak.

 

 Medyamize Grup bünyesinde yayınlanan Ekonomize Dergisi ve Ankara Sesi Gazetesi işbirliğiyle artık geleneksel hale gelen Yılın Enleri ödül töreni için geri sayım başladı.  Ekonomi ve medyanın zirvesindeki isimlerin belli olacağı ödül töreni. 5 Mart 2019 tarihinde Ankara’da gerçekleşecek.

Törende inşaattan lojistiğe, AVM’lerden gayrimenkulcülere kadar birçok sektörde zirvenin sahipleri belli olacak.  Başarılı gazeteci, televizyoncu ve sporcuların da ödüllendirileceği tören, medya ve spor camiasında da heyecan yaratacak.

Yılın Enleri Zirvesi, Ödül Töreni için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren Medyamize Grup Başkanı Dr. Kadir Gürbüz, sürdürülebilir büyümenin ve kurumsallaşmanın her zamankinden daha önem kazandığı günümüzde, Yılın En’leri Ödüllerini 11 yıldır gerçekleştirerek bir başarıya imza attıklarını söyledi. Dr. Kadir Gürbüz, bu yıldan itibaren törenin konseptinde önemli bir değişikliğe gittiklerini, artık Yılın En’leri ödül töreninin her yıl farklı bir tema altında gerçekleşeceğini dile getirdi.

Bu yılki temanın ‘Kadının Gücü’ olarak belirlendiğini ifade eden Dr. Kadir Gürbüz, “İstiklal mücadelemiz, Nene Hatun başta olmak üzere parmağındaki alyansını bu ülkenin geleceği için feda eden güçlü kadınlarımızla kazanıldı. Cumhuriyetin temeli, bu ülkeye inanan kadınlarımızla atıldı ve Türkiye geleceğe yine kadınlarımızın desteğiyle umutla bakıyor. Güçlü kadınlar güçlü Türkiye mottosuyla, bu yılki temamızı ‘Kadının Gücü’ olarak belirledik” diye konuştu. Kadına değer veren toplumların geliştiğine ve yükseldiğine dikkat çeken Dr. Kadir Gürbüz, şunları söyledi:

“Dünyada hangi medeniyet kadına layık olduğu statü ve değeri  vermişse karşılığında başarıyı da yakalamıştır. Kadına verilen değer bir gereksinmeden değil, zorunluluktan kaynaklanmaktadır. Bu yüzden bu yıl Ödül Törenimize bu konu damgasını vuracak. Türk toplumunda kadının siyasetten ekonomiye, sanattan medyaya kadar yönlendirici, uzlaştırıcı ve yaratıcı deneyimlerine de ışık tutulacak. Alanında güçlü kadınlar, yeni nesillere yol gösterecek deneyimlerini paylaşacaklar. ”

 

DEĞERLENDİRME VE DANIŞMA KURULU ELEME YAPIYOR

Yılın Enleri Ödülleri için kişi ve kuruluşların inovasyondan verimliliğe, hızlı büyümeden kurumsallaşmaya kadar pek çok alanda yeterlilikleri değerlendirmeye alınıyor.Değerlendirme ve Danışma Kurulu tarafından elemeden geçirilerek ödüle aday gösterilen isimler arasında daha sonra ‘Yılın Enleri’ belirleniyor.

Bu tür kurumsal yarışmaların kazananlar için hem motivasyon hem de prestij kaynağı olduğunu hatırlatan Dr. Kadir Gürbüz, “Büyük Türkiye hedefine ulaşmak, topyekün verimli bir şekilde çalışmak, üretmek ve inovatif yöntemlerle gelişimi sürdürmekten geçiyor. Bu konuda çalışan markaların ve kişilerin bir nebze olsun motive edilmesi gerektiğine inanıyoruz.İşte bu bilinç ve farkındalıkla 11 yıldır Yılın Enleri Ödül Töreni’ni düzenliyoruz” diye konuştu.

Daha detaylı bilgi için www.yilinenleri.com

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Burak Özçivit, Icardi ve Selahattin Paşalı törende bir araya geldi! Yorumlar kırdı geçirdi

GQ Dergisi tarafından düzenlenen ödül töreninde Icardi, Taro Emir Tekin, Selahattin Paşalı, Burak Özçivit ve Teoman yan yana geldi. Kısa sürede

“Amin” videosuyla tanınan fenomen Gizem Yıldız, estetikle bambaşka biri oldu

Erkek arkadaşıyla çektiği videoda “Amin amin” sözüyle ünlenen ve kısa sürede binlerce takipçiye ulaşan fenomen Gizem Yıldız, 1

Serbest bırakılan fenomen Ece Ronay sessizliğini bozdu: Eski eşim dahil herkesi affettim

Eski eşinin iş yerinin kurşunlanmasını azmettirdiği gerekçesiyle gözaltına alınan ve işlemlerin ardından serbest bırakılan fenomen Ece Ronay

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz