KARABURUN’UN GÖZDESİ MERLİN APART OTEL SEZON AÇILIŞI YAPTI.

Ana Sayfa » MEKANLAR » KARABURUN’UN GÖZDESİ MERLİN APART OTEL SEZON AÇILIŞI YAPTI.
Tarih : 07 Haziran 2022 - 21:24

Türkiye’nin Turizm cenneti izmir Karaburun’da faaliyete başlayan Merlin Apart Otel konforlu ve huzurlu tatil için kapılarını turizmcilere açtı.

Türkiye’nin en batısında yer alan Karaburun yarımadası’nın merkezinde bulunan 10 odalı aile işletmeciliği ile mavi bayraklı plajlarıyla değerli turizmcilere iyi bir yaz sezonu geçirmelerini hedefliyor 2022 yılının ilk aylarında özenle ve titizlikle yapılan mimarisiyle Karaburuna değer katarak pandemi sonrasında açılan turizm sezonunda uygun fiyat politikasıyla Karaburun’da bir ilki başaran Merlin Apart Otel Karaburun’da müşterilerine kendi evinde buldukları düzeni yaşatma imkanı sunuyor.Başarılı işletmeci ve iş insanları Erdinç OCAK ve Cavit OCAK tarafından kurulan,kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini en üst sırada tutmaya çalışan Merlin Apart Otel’de hem ailenizle huzurlu bir tatil yapıp aynı zamnda özel günlererinizde sizlere özel lansman gerçekleştirme ziyafeti sunmaktadır.

2022 turizm sezonuna hızlı başladıklarını ve önümüzdeki sezonun çok daha yoğun geçeceğini ifade eden Merlin Apart Otel kurucusu iş insanı CAvit OCAK; ”Önümüzdeki yıl hedefimiz çok daha büyük.Bu yüzden sezon öncesi tüm hazırlıklarımızı titiz çalışmayla sağladık ekibimizi, tüm müşterilerimize daha iyi bir yaz sezonu geçirmesi için düzenli eğitimler vererek hazırladık inanıyorum ki Karaburunu bir Turizm cenneti haline getirmeyi kısa sürede başaracağız”ifadelerine yer verdi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Çam Ormanlarıyla Çevrili Doğal Hazine: Green Forest Holiday Village

Yemyeşil çam ormanlarıyla çevrili doğal hazine Green Forest Holiday Village, bu sezon da yoğun ilgi gördü. Yılın 12 ayı yemyeşil kalan çam

Blue Nights Spago Nişantaşı’nda Eğlenceseverleri Buluşturuyor.

16 Ağustos Çarşamba akşamı 19:30’dan itibaren Spago Nişantaşı’ında gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 35 Party eğlenceseverleri buluşturuyor.

AVŞA ARENA NEDİM KARADUMAN İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR.

2023 yaz sezonuna büyük konserlerle başlayan Avşa Adası’nın en iyi mekanı Avşa Arena turizm sektörüne can kattı. Başarılı işletmeci

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz