KARABURUN’UN GÖZDESİ MERLİN APART OTEL SEZON AÇILIŞI YAPTI.

Ana Sayfa » MEKANLAR » KARABURUN’UN GÖZDESİ MERLİN APART OTEL SEZON AÇILIŞI YAPTI.
Tarih : 07 Haziran 2022 - 21:24

Türkiye’nin Turizm cenneti izmir Karaburun’da faaliyete başlayan Merlin Apart Otel konforlu ve huzurlu tatil için kapılarını turizmcilere açtı.

Türkiye’nin en batısında yer alan Karaburun yarımadası’nın merkezinde bulunan 10 odalı aile işletmeciliği ile mavi bayraklı plajlarıyla değerli turizmcilere iyi bir yaz sezonu geçirmelerini hedefliyor 2022 yılının ilk aylarında özenle ve titizlikle yapılan mimarisiyle Karaburuna değer katarak pandemi sonrasında açılan turizm sezonunda uygun fiyat politikasıyla Karaburun’da bir ilki başaran Merlin Apart Otel Karaburun’da müşterilerine kendi evinde buldukları düzeni yaşatma imkanı sunuyor.Başarılı işletmeci ve iş insanları Erdinç OCAK ve Cavit OCAK tarafından kurulan,kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyetini en üst sırada tutmaya çalışan Merlin Apart Otel’de hem ailenizle huzurlu bir tatil yapıp aynı zamnda özel günlererinizde sizlere özel lansman gerçekleştirme ziyafeti sunmaktadır.

2022 turizm sezonuna hızlı başladıklarını ve önümüzdeki sezonun çok daha yoğun geçeceğini ifade eden Merlin Apart Otel kurucusu iş insanı CAvit OCAK; ”Önümüzdeki yıl hedefimiz çok daha büyük.Bu yüzden sezon öncesi tüm hazırlıklarımızı titiz çalışmayla sağladık ekibimizi, tüm müşterilerimize daha iyi bir yaz sezonu geçirmesi için düzenli eğitimler vererek hazırladık inanıyorum ki Karaburunu bir Turizm cenneti haline getirmeyi kısa sürede başaracağız”ifadelerine yer verdi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

COCKTAIL PARTY EĞLENCE SEVERLERİ HÖRN’DE BULUŞTURDU.

DJ Eren ERTAŞ organizatörlüğünde düzenlenen cocktaıl part istanbul’un eğlence severlerini bir araya getirdi. İstanbul’un vazgeçilmez

Blue Nights Vol 32 Party Eğlenceseverleri Buluşturuyor

22 Aralık Perşembe akşamı 19:30’da Madera İstanbul Nişantaşı’nda gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 32 Party eğlenceseverleri buluşturuyor.

Blue Nights Vol 31 Party Eğlence severleri Sky Karaköy’de Buluşturuyor.

Blue Nights Vol 31 Party Eğlenceseverleri Sky Karaköy’de Buluşturuyor 22 Eylül Perşembe akşamı 19:30’da Sky Karaköy Bar & Lounge’da

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz