MODEL DİLEK KAYA İLE İŞ ADAMI ATAKAN TAŞUR DİJİTAL ÇEKİMLERDE YER ALDI

Ana Sayfa » MODA » MODEL DİLEK KAYA İLE İŞ ADAMI ATAKAN TAŞUR DİJİTAL ÇEKİMLERDE YER ALDI
Tarih : 27 Mart 2019 - 16:07

10 Fashion MAGAZİNE; Türkiye’nin en ince belli modeli olan ve yaptığı şık çekimlerle başarıya imza atan Dilek KAYA ile BHS GROUP Kurucu Başkanı İş Dünyası’nın Bilişim Uzmanı Atakan TAŞUR 10 Fashion Magazin dergisi çekimlerinde bir araya geldi. Fotoğraf sanatçısı Serdar GÖZEN’ in usta karelere imza attığı çekimlerde birbirinden renkli anlar görülmeye değerdi.  Atakan TAŞUR ve Dilek KAYA’ nın giyim tasarımcısı olan Sema GÜNAY’ ın hazırladığı kostümler ile kamera karşısına geçen Dilek KAYA ”böylesine güzel bir çekimde olmaktan çok keyif almaktayım Sema GÜNAY’ herzaman şık koleksiyonlar ile bizleri herzaman var etmektedir kendisine teşekkür ederiz ifadelerinede yer verdi”

Magazin ekibimizin sorularını yanıtlayan, Atakan TAŞUR & Dilek KAYA ileriki günlerde ortak bir katalog çekimlerinede hazırlanmakta olduğunun sinyalini verdiler.

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Kısa boyluları uzun gösteren 3 pantolon modeli

Kısa boylu kadınlar için uzun gösteren kıyafetler seçmek önemlidir. Kısa boylu kadınları uzun gösteren pantolon modellerini bir araya getirdik.

Fotoğraf Sanatçısı Nergis DÜNYA’nın Büyük Yükselişi Sürüyor.

Ünlü isimlerin, sahne ve albüm fotoğrafları ile ünlü markaların giyim ve ürün fotoğraflarını çekerek adını duyuran başarılı Fotoğraf

Başarılı Fotoğraf Sanatçısı Ghazaleh Alamshahi Yükselişe Devam Ediyor.

Türkiye’nin tanınmış moda ve magazin fotoğrafçılarından olan Tahranlı iş insanı Ghazaleh Alamshahi, kendine özgün fotoğraf çekme tarzı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz