Ödüllü İşletmeci Erdem DERELİ Zirveye Tırmanıyor

Ana Sayfa » MEKANLAR » Ödüllü İşletmeci Erdem DERELİ Zirveye Tırmanıyor
Tarih : 08 Şubat 2019 - 22:46

Türkiye’nin en tanınmış başarılı  isletmecileri’nin başında gelen Erdem DERELİ Avsa Adasindaki  basarilari ve gerekse ülke içinde yaptığı hayırseverliği adına Bu yıl BHS GROUP Atakan TAŞUR, tarafından 2 kez düzenlenen 2 Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesinde en iyi isletmeci ödülüne layik görüldü. Ödül töreni sonrası magazin ekibimize açıklamada bulunan DERELİ;  istanbul gece hayatindan cok talep oldugunu ve the squadron ortakoyu yakinda açacağını soylemişti. Söylenilen oldu ve geçtiğimiz akşam buyuk organizyonla acilisini yapti yogun ilgi ve talep oldugunu gelen goruslerin cok guzel olduğunu herkesin eski eglenceli gece hayatini özledigini kendisinin de bunu en iyi yapan biri olarak tam zamaninda bulustuk dedi.  Yeni projelerin de Antalya ve Kıbrıs olduğunu soyleyen DERELİ; istanbul gece hayatinda kendinden cok söz ettirecek gibi görünüyor.

Siyasettede varolan Erdem DERELİ, hayırsever bir kişiliği ilede ön plana çıkmaktadır. 10 Fashion Magazin ekibi olarak kendisine başarılar dileriz.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Blue Nights Vol 31 Party Eğlence severleri Sky Karaköy’de Buluşturuyor.

Blue Nights Vol 31 Party Eğlenceseverleri Sky Karaköy’de Buluşturuyor 22 Eylül Perşembe akşamı 19:30’da Sky Karaköy Bar & Lounge’da

Blue Nights Vol 30 Party KULT Feriye’de Gerçekleşecek

Blue Nights Vol 30 Party KULT Feriye’de Gerçekleşecek 19 Ağustos Cuma akşamı 19:30’da KULT Feriye’de (Feriye Sarayı’nın sahil bölümünde)

Blue Nights Vol 29 Party Sky Karaköy’de Gerçekleşti

Organizasyonu Burak Güner tarafından gerçekleştirilen “Blue Nights Party Vol 29” 27 Temmuz Çarşamba akşamı Sky Karaköy’de sohbet, eğlence

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz