Ödüllü İşletmeci Erdem DERELİ Zirveye Tırmanıyor

Ana Sayfa » MEKANLAR » Ödüllü İşletmeci Erdem DERELİ Zirveye Tırmanıyor
Tarih : 08 Şubat 2019 - 22:46

Türkiye’nin en tanınmış başarılı  isletmecileri’nin başında gelen Erdem DERELİ Avsa Adasindaki  basarilari ve gerekse ülke içinde yaptığı hayırseverliği adına Bu yıl BHS GROUP Atakan TAŞUR, tarafından 2 kez düzenlenen 2 Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesinde en iyi isletmeci ödülüne layik görüldü. Ödül töreni sonrası magazin ekibimize açıklamada bulunan DERELİ;  istanbul gece hayatindan cok talep oldugunu ve the squadron ortakoyu yakinda açacağını soylemişti. Söylenilen oldu ve geçtiğimiz akşam buyuk organizyonla acilisini yapti yogun ilgi ve talep oldugunu gelen goruslerin cok guzel olduğunu herkesin eski eglenceli gece hayatini özledigini kendisinin de bunu en iyi yapan biri olarak tam zamaninda bulustuk dedi.  Yeni projelerin de Antalya ve Kıbrıs olduğunu soyleyen DERELİ; istanbul gece hayatinda kendinden cok söz ettirecek gibi görünüyor.

Siyasettede varolan Erdem DERELİ, hayırsever bir kişiliği ilede ön plana çıkmaktadır. 10 Fashion Magazin ekibi olarak kendisine başarılar dileriz.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Eğlence Severler UPPERIST’de Buluşuyor

15 Şubat Perşembe akşamı 19:30’dan itibaren UPPERIST’de gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 36 Party eğlence severleri buluşturuyor. UPPERIST’de

Çam Ormanlarıyla Çevrili Doğal Hazine: Green Forest Holiday Village

Yemyeşil çam ormanlarıyla çevrili doğal hazine Green Forest Holiday Village, bu sezon da yoğun ilgi gördü. Yılın 12 ayı yemyeşil kalan çam

Blue Nights Spago Nişantaşı’nda Eğlenceseverleri Buluşturuyor.

16 Ağustos Çarşamba akşamı 19:30’dan itibaren Spago Nişantaşı’ında gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 35 Party eğlenceseverleri buluşturuyor.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz