Ödüllü İşletmeci Erdem DERELİ Zirveye Tırmanıyor

Ana Sayfa » MEKANLAR » Ödüllü İşletmeci Erdem DERELİ Zirveye Tırmanıyor
Tarih : 08 Şubat 2019 - 22:46

Türkiye’nin en tanınmış başarılı  isletmecileri’nin başında gelen Erdem DERELİ Avsa Adasindaki  basarilari ve gerekse ülke içinde yaptığı hayırseverliği adına Bu yıl BHS GROUP Atakan TAŞUR, tarafından 2 kez düzenlenen 2 Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesinde en iyi isletmeci ödülüne layik görüldü. Ödül töreni sonrası magazin ekibimize açıklamada bulunan DERELİ;  istanbul gece hayatindan cok talep oldugunu ve the squadron ortakoyu yakinda açacağını soylemişti. Söylenilen oldu ve geçtiğimiz akşam buyuk organizyonla acilisini yapti yogun ilgi ve talep oldugunu gelen goruslerin cok guzel olduğunu herkesin eski eglenceli gece hayatini özledigini kendisinin de bunu en iyi yapan biri olarak tam zamaninda bulustuk dedi.  Yeni projelerin de Antalya ve Kıbrıs olduğunu soyleyen DERELİ; istanbul gece hayatinda kendinden cok söz ettirecek gibi görünüyor.

Siyasettede varolan Erdem DERELİ, hayırsever bir kişiliği ilede ön plana çıkmaktadır. 10 Fashion Magazin ekibi olarak kendisine başarılar dileriz.

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ANKARA’NIN YÜZÜ ASYA ÇİÇEKÇİLİK İLE GÜLÜYOR.

Ankara’nın en prestijli ve güleryüzlü esnaflarından biri olan Asya Çiçekçilik güvenilir ve hızlı teslimat hizmetiyle bir çok insanın

COCKTAIL PARTY EĞLENCE SEVERLERİ HÖRN’DE BULUŞTURDU.

DJ Eren ERTAŞ organizatörlüğünde düzenlenen cocktaıl part istanbul’un eğlence severlerini bir araya getirdi. İstanbul’un vazgeçilmez

Blue Nights Vol 32 Party Eğlenceseverleri Buluşturuyor

22 Aralık Perşembe akşamı 19:30’da Madera İstanbul Nişantaşı’nda gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 32 Party eğlenceseverleri buluşturuyor.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz