Sekste Utangaçlığı Yenmenin 7 Yolu

Ana Sayfa » KADIN » Sekste Utangaçlığı Yenmenin 7 Yolu
Tarih : 08 Kasım 2017 - 16:31

Yatak odasındaki utangaçlığınızı bu önerilerle yenin!

Yatak odasında ışıkları kapatmadan sekse geçemiyor musunuz? Yalnızca misyoner pozsiyonunda sevişmek istiyor, partnerinizin isteklerine cevap vermekte zorlanıyor musunuz? Sekste utangaçlığı yenmenin 7 kolay yolunu sizlerle paylaşıyoruz. Bu adımları takip ederek daha tutkulu bir seks hayatınızın olacağına garanti ediyoruz.

İşte sekste utangaçlığı yenmenin 7 yolu…

 

1­. Kendinizi tanıyın

İlk olarak sizi hem zihnen hem de bedensel olarak tahrik eden şeyleri belirleyin. Mesele sadece yataktan ibaret de değil! Hayatın genelinde sizi tatmin eden şeyleri belirlemelisiniz. Bir düşünün: Neyi daha fazla isterdiniz? Bayıldığınız şeyler neler? Bütün bunları kafanızda toparladıktan sonra partnerinizle tüm detayları güzelce paylaşmaya başlayın.

 

2­. Biraz rahatlayın

Sekste partnerinizle çılgın şeyler denemekten sizi alıkoyan neler var? Önce bunu bir düşünmelisiniz. Yaşadığınız her şeyin yatak odasında kalacağını, kendinizi en özgür hissedebileceğiniz yegane alanın seks olduğunu da bir kez daha anlamaya çalışın. Mesele biraz da rahatlamak, öyle değil mi? Öyleyse, her anlamda anın tadını çıkarmaya başlayın. Kendinizi sevin, teninizi okşayın. Kimsenin sizin hakkınızda ne düşündüğü asla umurunuzda olmasın. Sadece kendinize ve ne kadar kusursuz olduğunuza odaklanın.

 

3­. Bolca zamanınız var

Çoklu orgazm yaşamak, yetiştirmeye çalıştığınız bir sınav değil. Bitiş zamanı olmayan, ucu açık bir şey bu. En önemlisi, bunu bir görev ya da sorumluluk olarak algılamamanız gerekiyor. Eğer baskıyı üzerinizden bir kere atarsanız, defalarca üst üste orgazm olmanın yolunu ciddi anlamda başaracaksınız demektir.

 

4­. Pratik yapın

Kegel egzersizleri kadınların en iyi arkadaşıdır. Bu basit egzersiz sayesinde orgazmlarınızın şiddeti yoğunlaşırken, sayıları da artacak.

 

5­. Hassas noktalarınıza odaklanın

Yalnız olman ya da partnerinizle birlikte olman fark etmez. Biraz dalga geçmeye bak. Orgazma ulaşacağını hissettiğinizde, daha az tahrik olduğunuz bir noktaya odaklanın ve yoğunluğunu biraz azaltın. Sonra, en çok tahrik olduğunuz hamlelere tekrar başlayın. Böyle bir seri yakaladığınızda, yaşadığınız orgazm çok daha şiddetli olacaktır. Dahası, duyarlılığınızı kontrol etmeyi de öğreneceksiniz. G noktası ve klitorisi aynı anda uyararak çok daha şiddetli bir seri yakalamanız ve çoklu orgazma ulaşmanız mümkün.


6­. Konuşun

Çoğu kadın için ilk orgazmın ardından klitoris aşırı duyarlı hale gelir ve uyarılmasında ısrarcı olunursa acı hissi duyulabilir. O yüzden, partnerinize orgazmın ardından klitorisle uğraşmamasını söylemelisiniz. İlk orgazmınızın ardından 10­ 60 saniye aralığında bir klitoris molası vermelisiniz.


7­. Akışına bırakın

Bazı kadınlar için seri orgazmlar adeta çığ gibi büyüyerek ilerler. Bir sonraki her zaman bir öncekinden daha şiddetlidir. Bunun tam tersi de mümkün tabii; ama sonuçta orgazm, orgazmdır!

Kaynak: Women’s Health Türkiye

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ECE ÜNSAL BEAUTY GÜZELLİĞİNİZE YÖN VERİYOR

10 yıllık güzellik sektörü tecrubesinin vizyonist ellerle birleşerek faaliyet gösterdiği ECE ÜNSAL BEAUTY güzellik merkezi her geçen gün

Astrolog Nesrin TÜREL; Merkür Başak Burcunda Retro Yapıyor.

Merkür bu yıl yaptığı Retroların birini 23 Ağustos 2023 tarihinde Başak burcu üzerinde gerçekleştirecek. TC. natal doğum haritasında junoyla

UZMAN ESTETİSYEN KÜBRA ERİM İLE KEYİFLİ RÖPORTAJ

BİRAZ KENDİNİZDEN BAHSEDER MİSİNİZ? 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldim. Çokça yaramaz ve bir o kadar da meraklı bir çocuktum. 14

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz