ŞİNASİ GÜNAYDIN DEFİLESİ YILA DAMGA VURDU

Ana Sayfa » MODA » ŞİNASİ GÜNAYDIN DEFİLESİ YILA DAMGA VURDU
Tarih : 27 Mart 2018 - 22:01

10 FASHİON MAGAZİNE; Wedding Festivali kapsamında Limak Otel’de düzenlenen Şinasi GUNAYDIN, damatlık defilesi renkli görüntülere sahne oldu. Ünlülerin ve bir çok kişiyi giydiren ve yıllların tecrübesi olan Şinasi GÜNAYDIN,ın hazırlamış olduğu özel damatlıkları ünlü isimler sergiledi. Bir çok sosyal medya fenomenleri ve ünlü isimler podyuma çıktığı defile Ece PİRİM sunumuyla yapılırken defilede sergilenen kreaksiyon izleyenlerin taktirini kazandı. Kuaför Tayfun BAKIRHAN, tarafından hazırlanan ünlü isimler organizasyona damga vurdu.

 

Limak Otel ev sahipliğinde düzenlenen Wedding Festivalin’de gelinlik ve damatlık defilesi ile açıldı. Festivale birçok basın mensubu ve önemli konuklar eşlik etti. Şinasi GUNAYDIN’ kareografili yılın son defilesi olan DİRECTİONAL defilesinde, Sayın ŞİNASİ GÜNAYDIN, Ali GÜNAYDIN, Atakan TAŞUR, Caner TOYGAR,Mustafa YABAŞ, Tayfun BAKIRHAN, Rabia KARACA, Pamuk PARS, Murat ÖVÜÇ, Nuri ALÇO, Ahmet Selçuk İLKAN’ a ödül takdim edildi.

Fotograf: Muhammet DOĞAN & Doğan Fotoğrafcılık

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Kısa boyluları uzun gösteren 3 pantolon modeli

Kısa boylu kadınlar için uzun gösteren kıyafetler seçmek önemlidir. Kısa boylu kadınları uzun gösteren pantolon modellerini bir araya getirdik.

Fotoğraf Sanatçısı Nergis DÜNYA’nın Büyük Yükselişi Sürüyor.

Ünlü isimlerin, sahne ve albüm fotoğrafları ile ünlü markaların giyim ve ürün fotoğraflarını çekerek adını duyuran başarılı Fotoğraf

Başarılı Fotoğraf Sanatçısı Ghazaleh Alamshahi Yükselişe Devam Ediyor.

Türkiye’nin tanınmış moda ve magazin fotoğrafçılarından olan Tahranlı iş insanı Ghazaleh Alamshahi, kendine özgün fotoğraf çekme tarzı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz