Ticaret ve Ekonomi Kulübü İstanbul İl Başkanlığı Ankara’da Davette Buluştu.

Ana Sayfa » KÜLTÜR SANAT » Ticaret ve Ekonomi Kulübü İstanbul İl Başkanlığı Ankara’da Davette Buluştu.
Tarih : 28 Ağustos 2020 - 15:04

Ticaret ve Ekonomi Kulübü Genel Merkezi tarafından dün akşam düzenlenen iller arası istişare ve tanıtım toplantısına Türkiye’de ki bir çok İl Başkanlığı katılım gösterdi.

Türkiye ve bir çok ülke’de karşılıklı iş istihdamları yaratmak ve projeler geliştirmek için faaliyetlerini sürdüren Ticaret ve Ekonomi Kulübü ( TEKDER)’ in üyeleri ve başkanlarıyla bir araya geldiği gecede bir çok il başkanı ve yönetim kurulu üyeleri iş ilişkilerini pekiştirerek karşılıklı iş istişareleri yaptılar. Türkiye’nin lokomotif ili olan İSTANBUL’umuzun İl Başkanı Atakan TAŞUR; Amacımız maddi manevi ilişkilerimizi pekiştirerek ülke ekonomisine katkı sağlamak ve istihdamlarımızı arttırmaktır, kurumsal olunan her yapı kısa sürede ivme kazanabilir tüm il başkanlıklarımız adına şunu söylemek isterimki”  Hiçbir iş insana bağlı kalmamalıdır, başarıların devamı için kurumlaşma şarttır. Şurası açıktır ki işletmelerin, kurucularının ömrüne bağlı olmaksızın yaşamaları ancak müesseseleşmek ile mümkündür. Sanayileşmiş ve gelişmiş ülkelerde gördüğümüz bütün büyük kuruluşlar, şahıslar yerine sistem ve organizasyona dayanarak uzun sürelerde ayakta kalmışlardır” ifadelerine yer verdi.


Ankara Gölan Wedding Plaza’da gerçekleşen geceye İstanbul İl Başkanı Atakan TAŞUR, Medya Tanıtım Başkanı Zeki SİNCAR, Teşkilat Başkanı Koray BOZAT, Denetleme Kurulu Başkanı Erdem YANIK, Kurumsal İlişkiler Başkanı Erdem BAŞARAN, İl Sekreteri Yiğit Emre ÇİFTÇİ, Denetim Kurulu Başkan Yard. Azat GÖKÇE, Yurtdışı Danışmanı Nedim Cabbar, Yönetim Kurulu Üyesi Uğur ÇEVİK, Selim TOKLUCU, Mali Sayman Tanju MENTEŞ katıldı. Ticaret ve Ekonomi Kulübü Genel Başkanı Sayın Mehmet ULUTAŞ  mütevazi yaklaşımı ve misafirperverliği adına gelen davetlilerden tam not aldı.

 

Fotoğraf; NERGİS DÜNYA

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Başkan Koray BOZAT’ ın Önderliğinde TASEK Faaliyetlerine Başladı.

Dilde, fikirde “İşte Birlik” düsturu ile yola çıktığımız, Türkiye Azerbaycan Strateji ve Ekonomi Kulübümüz kısa adıyla (TASEK)

İş Kadını Yasemin KAYA’nın Başarısı Göz Dolduruyor

Marketing sektöründe kısa sürede büyük ivme kazanarak sektöründe adından sıkça söz ettiren başarılı iş kadını Yasemin KAYA, ekibine verdiği

ASST. PROF. DR. DUYGU HIDIROĞLU ”YENİLİK GELİŞTİRME SERÜVENİ

Yenilik geliştirme sürecinde ve geliştirilen yeniliğin başarıya ulaşması; her şeyden önce işletme liderlerinin ne kadar yenilikçi yaklaşıma

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz