Türkiye’nin Lezzet Mekanı Mantı Keyfi

Ana Sayfa » MEKANLAR » Türkiye’nin Lezzet Mekanı Mantı Keyfi
Tarih : 10 Kasım 2017 - 10:26

Türkiye’nin en tanılmış ve en lezzetli mantısının tek adresi olan MANTI KEYFİ , güleryüzlü ekip çalışanları ve aile ortamıyla sizlere hizmet vermeye devam ediyor.  Mukadder & Yakup AKSOY çiftlerinin kurduğu, kurulduğu günden bu zaman kadar tek düşünceleri müşteri memnuniyeti esası olan MANTI KEYFİ’ nde haftanın belirli günleri karadeniz kemençe fasılları ve aktiviteler düzenlenmektedir. Beykoz Paşabahçe’de genel merkezi bulunan MANTI KEYFİ’ nin birçok il ve ilçelerde şubeleri bulunmaktadır. Her geçen gün özel el mantısı ve lezzetli damak tadıyla büyüyen bu güzel mekanda ailenizle ve dostlarınızla sicak, keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Haber: 10 Fashion Magazine

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Blue Nights Spago Nişantaşı’nda Eğlenceseverleri Buluşturuyor.

16 Ağustos Çarşamba akşamı 19:30’dan itibaren Spago Nişantaşı’ında gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 35 Party eğlenceseverleri buluşturuyor.

AVŞA ARENA NEDİM KARADUMAN İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR.

2023 yaz sezonuna büyük konserlerle başlayan Avşa Adası’nın en iyi mekanı Avşa Arena turizm sektörüne can kattı. Başarılı işletmeci

Blue Nights Vol 34 Party Korto Roof’da gerçekleşiyor.

14 Haziran Çarşamba akşamı 19:30’dan itibaren Kuruçeşme Korto Roof’da gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 34 Party eğlenceseverleri buluşturuyor.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz