Ünlü İşletmeci Şükrü İNCİLİ Hız Kesmeden Devam Diyor

Ana Sayfa » MEKANLAR » Ünlü İşletmeci Şükrü İNCİLİ Hız Kesmeden Devam Diyor
Tarih : 07 Mart 2018 - 20:04

Başarılı işletmeci tanınmış sima Şükrü İNCİLİ durmuyor… İşlettiği her mekanda adından sıkça söz ettiren ünlü işletmeci Şükrü İNCİLİ , yeni anlaştığı mekanda sizlere hizmet vermeye devam ediyor. İstanbul gece hayatında yaptığı birbirinden güzel organizasyonlar ve oluşturduğu prestijli müşteri portforuyle eğlence severleri kendine hayran bırakan ünlü işletmeci artık Nişantaşı Rumelide…

 

5 yıldır sizleri eğlendirmek adına girmiş olduğu eğlence piyasasında yepyeni bir heyecanla sizlerle olacak. Nişantaşı’nda sizlerle yeni mekanında ilk buluşmasını heyecan ile bekleyen Şükrü İNCİLİ;  ”Bana bugüne kadar güç veren tüm dostlarımı bekliyorum. Eğlence üretiyoruz ve herzaman sizlere hizmette sınır tanımayacağız, var olduğum sürece tüm degerli misafirlerimizi sonsuz agırlamaktan onur duıyacağım acıklamalarına yer verdi. Şükrü İNCİLİ’ ye yeni yerinde bol başarı dileriz.

 

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Blue Nights Spago Nişantaşı’nda Eğlenceseverleri Buluşturuyor.

16 Ağustos Çarşamba akşamı 19:30’dan itibaren Spago Nişantaşı’ında gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 35 Party eğlenceseverleri buluşturuyor.

AVŞA ARENA NEDİM KARADUMAN İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR.

2023 yaz sezonuna büyük konserlerle başlayan Avşa Adası’nın en iyi mekanı Avşa Arena turizm sektörüne can kattı. Başarılı işletmeci

Blue Nights Vol 34 Party Korto Roof’da gerçekleşiyor.

14 Haziran Çarşamba akşamı 19:30’dan itibaren Kuruçeşme Korto Roof’da gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 34 Party eğlenceseverleri buluşturuyor.

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz