Ünlü Modacı Gülafer ATAŞ’ ın Moda Çekimleri Basına Tanıtıldı

Ana Sayfa » MODA » Ünlü Modacı Gülafer ATAŞ’ ın Moda Çekimleri Basına Tanıtıldı
Tarih : 11 Aralık 2017 - 23:18

10 Fashion Magazine; Yaptığı başarılı koleksiyon ve tasarımlarla Dünya’ da birçok ülkede tanınmış ünlü modacı Gülafer ATAŞ’ ın gelin damat çekimlerine başlandı. Nişantaşında ki merkez ofisin de gerçekleşen başarılı çekimlerle yepyeni gelinlik kreaksiyonları basına tanıtıldı.

Başarılı modacı Gülafer ATAŞ’ ın basın danışmanları olan Atakan TAŞUR ve Cem ÖZKÖK tarafından yapılan çekimler ve roportajlar çok yakında sizlerle olacaktır. Birçok ülkeye özel tasarımlar yapan ve yaptığı tasarımlarla adından sıkça söz ettiren başarılı modacı Gülafer ATAŞ; Genellikle arap müşterim tarafından ilgi çok yoğun olmaktadır, işimden keyif alıyorum ve siz değerli insanlara en iyisini ve en kalitelisini tasarlamak adına yenilikler üretmekteyim… açıklamalarına yer verdi”

Haber Fotograf: Hüseyin KURT

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Kısa boyluları uzun gösteren 3 pantolon modeli

Kısa boylu kadınlar için uzun gösteren kıyafetler seçmek önemlidir. Kısa boylu kadınları uzun gösteren pantolon modellerini bir araya getirdik.

Fotoğraf Sanatçısı Nergis DÜNYA’nın Büyük Yükselişi Sürüyor.

Ünlü isimlerin, sahne ve albüm fotoğrafları ile ünlü markaların giyim ve ürün fotoğraflarını çekerek adını duyuran başarılı Fotoğraf

Başarılı Fotoğraf Sanatçısı Ghazaleh Alamshahi Yükselişe Devam Ediyor.

Türkiye’nin tanınmış moda ve magazin fotoğrafçılarından olan Tahranlı iş insanı Ghazaleh Alamshahi, kendine özgün fotoğraf çekme tarzı

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz