Ünlü Şef Burak ARSLAN’ın Büyük Yükselişi Devam Ediyor

Ana Sayfa » MEKANLAR » Ünlü Şef Burak ARSLAN’ın Büyük Yükselişi Devam Ediyor
Tarih : 17 Kasım 2020 - 16:29

Türkiye’nin yakından tanıdığı yaptığı birbirinden lezzetli yemekleri ve kendine özgü bir tarzı olan Şef Burak ARSLAN’ nın büyük yükselişi devam ediyor.

Doğuştan aşçıların memleketi Bolu Mengenli olan ünlü şef  evli ve bir erkek çocuk babasıdır. Turizm & Mutfak bölümü mezuniyete sahip olan ARSLAN, televizyon programcılığıda yapmaktadır.  Yaklaşık 18 yıldır turizm sektöründe başarılı işler yaparak adından sıkça söz ettirmekte katıldığı tüm platformlarda özel yemekleri ve damak lezzetiyle herkesi kendine hayran bırakmıştır. Kendisini geliştirebilmek adına kurumsal ya da butik işletmelerin mutfak bölümlerinde aşçı olarak çalışmış  ‘usta’ olabilmek için ocaktaki yemek ile birlikte pişmek gerekir anlayışıyla haraket etmiştir. Aslında tabiri caizse hem alaylı hem de okullu bir aşçılık geçmişi vardır.

Üsküdar’da çok güzel bir işletme olan Bazlamania’nın kurucularından olan Şef Burak ARSLAN; ”Türk kültürünün geleneksel lezzetlerini dünya mutfağına uyarladığımız menümüzü ve doyurucu bir tabağın üzerine nitelikli kahve çekirdeklerinden özenle çekerek hazırladığımız kahvelerimizi tatmanız için en yakın zaman da sizlerle tanışmayı bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

COCKTAIL PARTY EĞLENCE SEVERLERİ HÖRN’DE BULUŞTURDU.

DJ Eren ERTAŞ organizatörlüğünde düzenlenen cocktaıl part istanbul’un eğlence severlerini bir araya getirdi. İstanbul’un vazgeçilmez

Blue Nights Vol 32 Party Eğlenceseverleri Buluşturuyor

22 Aralık Perşembe akşamı 19:30’da Madera İstanbul Nişantaşı’nda gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 32 Party eğlenceseverleri buluşturuyor.

Blue Nights Vol 31 Party Eğlence severleri Sky Karaköy’de Buluşturuyor.

Blue Nights Vol 31 Party Eğlenceseverleri Sky Karaköy’de Buluşturuyor 22 Eylül Perşembe akşamı 19:30’da Sky Karaköy Bar & Lounge’da

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz