Ünlülerin Başarılı Kuaförü Tayfun BAKIRHAN 10 Fashion Magazine Konuştu

Ana Sayfa » ROPORTAJLAR » Ünlülerin Başarılı Kuaförü Tayfun BAKIRHAN 10 Fashion Magazine Konuştu
Tarih : 08 Ocak 2018 - 23:35
 Sayın Tayfun Bey Kendinizden  biraz bahsedermisiniz ?
Spor yapmayı seven, sosyal hayatta aktif olan, sıcakkanlı olup etrafındaki insanlara samimiyetle yaklaşan bir insanım. Başarılı olmayı severim. Çocukluğumdan itibaren ( uniseks ) olarak kuaförlük yapıyorum. Oldukça sayıda ünlülerin saçını yaptım. Çeşitli organizasyonlara katıldım. Fazlasıyla güzel yorumlar aldım ve bu benim işimi büyütmede büyük rol oynadı.
Kuaförlük meslegi ülkemizde nasıl ilerlemektedir ?
Kuaförlük mesleği dünyada oldukça ön plandadır. Dünya çapında yorumlayacak olursak en iyi kuaförleri Türkiye kapsıyor. Türk kuaförleri yeniliğe açıklardır, Kuaför denilince akla sadece bir kaç renk seçeneği gelir. Fakat yenilikçi Kuaförler bu önyargıyı kırıp dünyada bulunan tüm renkleri hayata geçirmeyi amaçlar. Şuan ki kuaförlük sistemi tamamıyla bilgi ve tecrübeye dayanıyor. Hatta sosyal medya üzerinden de kuaförler dünyaya tecrübelerini göstererek oldukça ilgiye sahip oluyorlar.
Tayfun Bakirhan Kuaforde ne tür hizmetler yapilmaktadir ?
Logomuzda da Tayfun BAKIRHAN ve Güzellik Merkezi belirttiğimiz gibi, bayan bölümünde saç rengi değişimi, brezilya fönü, saç uzatma, gelin saçı, profesyonel makyaj,efekt makyajı,sahne makyajı, yüz şekline göre saç kesimi ,el ve ayak bakımı, lazer epilasyon,kalıcı makyaj,dövme dövme silme,solaryum,cilt bakımı hizmetlerimiz yer almaktadır. Bay bölümünde ise erkek saç kesimi, sakal kesimi ve şekillendirme, epilasyon, cilt bakımı, el ve ayak bakımı olarak hizmetler yapılmaktadır.
Ünlü isimlerinde kuaforüsünüz bu nasıl oldu ve neler yapmaktasiniz ?
En başta da belirttiğim gibi , çocukluğumdan itibaren bay bayan kuaför olarak çalıştığım, yenilikleri sevdiğim gibi Tayfun BAKIRHAN ‘ı marka haline getirebilmek için ünlü defilelerde bulunmak istedim. Bu piyasa içerisinde ünlü modacı Şinasi Günaydın ‘ın ve organizatör Banu Noyan’ın, kareografisini üstlenen ve her sene evlilik fuarında düzenlenen bu sene yapılacak olan defilemizde üçüncü senemiz olarak her sene olduğu gibi ünlü insanların (Tuğba Özay, Banu Zorlu, Şenay Akay,Ümit Karan ,Ahmet Selçuk İlkan) 2017 yılında KKTC(Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti) ve ülkemiz Türkiye olarak işbirliği içerisinde (Murat Dalkılıç, Derya Uluğ ,Yusuf Güney) siyaset içerisindeki ünlü insanların kuaförlük çalışmasını yaparak yılın en iyi kuaförlük ödülüne layık görüldüm. İleriki süreçlerde ise de tüm organizasyon ve büyük mecralarda yer alacağım.
İlerideki hedeflerinizden bahsedermisiniz ?
İlerideki hedeflerimden biri daha çok ünlü insanların saçlarını yapıp Avrupa’da ve Hollywood da ünlü defilelerde kuaförlük yapmak.Tayfun BAKIRHAN ı dünya çapında heryerde Kuaförlük hizmeti olarak insanlara verebilmek ve Tayfun BAKIRHAN akademi olarak dünya kuaförlüğünde iyi kuaförler yetiştirebilmek.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Güzellik Sektörü’nün Başarılı İsmi Nur AKSU Dergimize Konuştu.

Başarılı Güzellik Uzmanı Nur AKSU; 1O Fashion Magazine Dergisine Konuştu. Herkese merhaba İsmim Nur Aksu 1990 İstanbul da doğdum. Aslen Sivaslıyım.

BAŞARILI MASÖR SAMET ÇELİK İLE KEYİFLİ RÖPORTAJA İMZA ATTIK

Bir çok hasta insanı başarılı masaj teknikleri ile  tedavi edip sağlığına kavuşturan Samet ÇELİK, kapılarını 10 Fashion Magazine açtı. 1.Samet

Genç Bestekar Olcay ÇAKİN İle Keyifli Roportaja İmza Attık.

1)Olcay Çakın kendinizden biraz bahseder misiniz? 11/11/1983 İzmir doğumluyum.12 yıldır evliyim. Uzun bir süre müziğe ara vermiştim. Bana her

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz