Bakü’de Lezzetin Adresi; Üsküdar Meat House

Ana Sayfa » Genel » Bakü’de Lezzetin Adresi; Üsküdar Meat House
Tarih : 03 Şubat 2019 - 18:40

Azerbaycan’nın başkenti Bakü’de Üsküdar Meat House Türk Mutfağı İle Yoğun İlgi Görüyor. Dergimizin İmtiyaz Sahibi Atakan TAŞUR’ un misafir olduğu bu lezzet gözdesi adreste İşletme sahibi Zafer YALÇIN’dan başarılı açıklamalar aldık.

Zafer YALÇIN

Başarılı işletmeci Zafer YALÇIN tarafından kurulan bu yerde birbirinde türk mutfağı ve et çeşitleri ile aradığınız damak tadını bulmanız mümkün.

Üsküdar Meat House 150 kisilik oturum kapasitelisi, 40 arac otoparkı ücretsız vale hizmeti evlere paket servisi vardır. Ayrı zamanda kg olarak et satışıda yapmaktadır.

Türk mutfağı, kebap ve steakhouse konsepti yaratan Zafer YALÇIN; ” Bakü’de bu tür restaurantları heryerde bulamazsınız biz Türk Mutfağını bu şehire taşıyarak tüm turistlere usta lezzetlerimizi tatdırmaktayız. Üsküdar Meat House ailesi olarak şeflerimiz tarafından özel olarak hazırlanan etlerimiz çok ilgi görülmekte olup memnun müşteri sayımız da hergeçen gün artmaktadır. Dubai ve Rusya’da şubelerimizide açmanın startını verdik oralarada bu lezzet ve kalitemizi ulaştıracağız. ifadelerine yer verdi”

Adres :: Resid Behbıbuduv kuce. 31 A

📲+994125982023

📲+994505350100


SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Blue Nights Vol 31 Party Eğlence severleri Sky Karaköy’de Buluşturuyor.

Blue Nights Vol 31 Party Eğlenceseverleri Sky Karaköy’de Buluşturuyor 22 Eylül Perşembe akşamı 19:30’da Sky Karaköy Bar & Lounge’da

Blue Nights Vol 30 Party KULT Feriye’de Gerçekleşecek

Blue Nights Vol 30 Party KULT Feriye’de Gerçekleşecek 19 Ağustos Cuma akşamı 19:30’da KULT Feriye’de (Feriye Sarayı’nın sahil bölümünde)

Blue Nights Vol 29 Party Sky Karaköy’de Gerçekleşti

Organizasyonu Burak Güner tarafından gerçekleştirilen “Blue Nights Party Vol 29” 27 Temmuz Çarşamba akşamı Sky Karaköy’de sohbet, eğlence

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz