VENOM MİX MÜCİZESİ TÜRKİYE’DE HIZLA YÜKSELİYOR

Ana Sayfa » KADIN » VENOM MİX MÜCİZESİ TÜRKİYE’DE HIZLA YÜKSELİYOR
Tarih : 29 Mart 2021 - 15:46

Güzellik ve cilt bakımı denilince akla bir çok hizmet gelmektedir.Cilt bakımı, cilt sağlığı açısından başta kadınlar olmak üzere herkesin önem verdiği bir konudur. Doğru bakım yöntemleri ile desteklenmeyen ciltler; beslenme bozuklukları, uyku düzensizlikleri, sigara – alkol gibi zararlı alışkanlıklar ve çevresel faktörler sebebi ile hızlı yıpranır, ışıltısını kaybeder ve çabuk yaşlanır. Tüm bu olumsuz etkilerin önüne geçmek için doğru cilt bakımı yöntemlerini rutin hale getirmeniz gerekir.

Venom Güzellik Merkezi tarafından marka patenti bulunan,özel cihazlar ve özel kürlerden yapılan VENOM MİX bakım koktyli acısız ve doğal bir yöntem olup yaşlanan doku kaybı ve hücre yeniden onarılmasını sağlıyor.Düzenli olarak 1 ay devam edimesinde gözle görülür ve hissedilen bir sonuç doğurmaktadır. Venom Mix mucizesi cilt tonu eşitsizliği,matlık,küçük gözenekler ve akne izleri gibi vücudumuzun sürekli dışarıyla temas ettiği dokularda kullanılır.

Manuel yapılan bir uygulama olan Venom Mix  Roza, Egzama’nın gözüktüğü en hassas ciltlerde bile gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır.Başarılı iş kadını Aycan SAKINÇ’ın kurucusu olduğu bu özel hizmet şimdiden yoğun ilgi görmeye başladı.

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Güzellik Koçu Nermin NEGİZ; Güzellik Sadece Tecrübeli Ellerden Size Geçer.

Türkiye’nin en başarılı güzellik uzmanlarından biri olan ve ayrı zamanda iyi bir eğitimci olan iş kadını Nermin Negiz kendi adı olan

Beyaz tenli kadınlara uygun makyaj tonları

Beyaz tenli kadınlar için en güzel gösteren makyaj tonlarını derledik. Eda Ece, Mirada Kerr ve Emma Stone gibi görünmek istiyorsanız işte beyaz

ÜNLÜ UZMAN NERMİN NEGİZ; TÜRKİYE’DE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.

Türkiye’nin yakından tanıdığı başarılı güzellik uzmanı ”güzellik merkezleri kraliçesi” Nermin NEGİZ, den Türkiye’de

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz