VENOM MİX MÜCİZESİ TÜRKİYE’DE HIZLA YÜKSELİYOR

Ana Sayfa » KADIN » VENOM MİX MÜCİZESİ TÜRKİYE’DE HIZLA YÜKSELİYOR
Tarih : 29 Mart 2021 - 15:46

Güzellik ve cilt bakımı denilince akla bir çok hizmet gelmektedir.Cilt bakımı, cilt sağlığı açısından başta kadınlar olmak üzere herkesin önem verdiği bir konudur. Doğru bakım yöntemleri ile desteklenmeyen ciltler; beslenme bozuklukları, uyku düzensizlikleri, sigara – alkol gibi zararlı alışkanlıklar ve çevresel faktörler sebebi ile hızlı yıpranır, ışıltısını kaybeder ve çabuk yaşlanır. Tüm bu olumsuz etkilerin önüne geçmek için doğru cilt bakımı yöntemlerini rutin hale getirmeniz gerekir.

Venom Güzellik Merkezi tarafından marka patenti bulunan,özel cihazlar ve özel kürlerden yapılan VENOM MİX bakım koktyli acısız ve doğal bir yöntem olup yaşlanan doku kaybı ve hücre yeniden onarılmasını sağlıyor.Düzenli olarak 1 ay devam edimesinde gözle görülür ve hissedilen bir sonuç doğurmaktadır. Venom Mix mucizesi cilt tonu eşitsizliği,matlık,küçük gözenekler ve akne izleri gibi vücudumuzun sürekli dışarıyla temas ettiği dokularda kullanılır.

Manuel yapılan bir uygulama olan Venom Mix  Roza, Egzama’nın gözüktüğü en hassas ciltlerde bile gönül rahatlığı ile kullanılmaktadır.Başarılı iş kadını Aycan SAKINÇ’ın kurucusu olduğu bu özel hizmet şimdiden yoğun ilgi görmeye başladı.

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ÜNLÜ UZMAN NERMİN NEGİZ; TÜRKİYE’DE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ.

Türkiye’nin yakından tanıdığı başarılı güzellik uzmanı ”güzellik merkezleri kraliçesi” Nermin NEGİZ, den Türkiye’de

Dergimizin Yazarı Başarılı Dyt. Çağla Ekin Kayma Korona Virüsü Tedbirleri

Ünlü Dyt. Çağla Ekin KAYMA; sizlere ülkemizdeki korona virüsünden korunmanın yollarını açıkladı.   Korona (corona) virüsü salgını

Başarılı Güzellik Uzmanı Vefa Suleymanova’dan Güzellik Tavsiyeleri

1: Vefa Suleymanova Biraz Kendinizden Bahsedermisiniz ? MERHABA  BEN VEFA SULEYMANOVA  AZERBEYCANIN BAŞKENTİ OLAN BAKÜ,DE DOĞDUM VE BÜYÜDÜM ÖĞRENİM

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz