THE SQUADRON AVŞA YAZ SEZONUNU SALLAMAYA DEVAM EDİYOR

Ana Sayfa » MEKANLAR » THE SQUADRON AVŞA YAZ SEZONUNU SALLAMAYA DEVAM EDİYOR
Tarih : 17 Temmuz 2018 - 21:44

Ünlü işletmeci Erdem DERELİ’ nin ev sahipliğinde yaza bomba gibi giriş yapan Avşa Adası’nın en kaliteli mekanı The Squadron, eğlence severleri costurmaya devam ediyor… Ünlü isimlerin akın ettiği The Squadronda şu sıralar ise sosyal medyanın çılgın fenomeni Eylül ÖZTÜRK damga vuruyor. Avşa Adasında bu sene çok değişiklikler yapılması ada halkınada, turıstlere de yaramış gibi… Cıkın Cıkın Gelin sloganı ile her yıl tüm tatilcileri costuran Erdem DERELİ’ ise renkli kişiliği ile tatilcilerin ilgi odağı oldu.

Bir çok ünlü isimi mekanında ağırlayan ve kurulduğu günden buyana tatilci ve tüm halkın en çok eylendiği eğlence mekanı olan The Squadron çılgın eğlence sovları, lazer gösterileri, sokak eğlencesi tadında vazgecilmez danslarıyla da eğlence nabzını arttırmaya devam ediyor.

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Blue Nights Vol 31 Party Eğlence severleri Sky Karaköy’de Buluşturuyor.

Blue Nights Vol 31 Party Eğlenceseverleri Sky Karaköy’de Buluşturuyor 22 Eylül Perşembe akşamı 19:30’da Sky Karaköy Bar & Lounge’da

Blue Nights Vol 30 Party KULT Feriye’de Gerçekleşecek

Blue Nights Vol 30 Party KULT Feriye’de Gerçekleşecek 19 Ağustos Cuma akşamı 19:30’da KULT Feriye’de (Feriye Sarayı’nın sahil bölümünde)

Blue Nights Vol 29 Party Sky Karaköy’de Gerçekleşti

Organizasyonu Burak Güner tarafından gerçekleştirilen “Blue Nights Party Vol 29” 27 Temmuz Çarşamba akşamı Sky Karaköy’de sohbet, eğlence

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz