THE SQUADRON AVŞA YAZ SEZONUNU SALLAMAYA DEVAM EDİYOR

Ana Sayfa » MEKANLAR » THE SQUADRON AVŞA YAZ SEZONUNU SALLAMAYA DEVAM EDİYOR
Tarih : 17 Temmuz 2018 - 21:44

Ünlü işletmeci Erdem DERELİ’ nin ev sahipliğinde yaza bomba gibi giriş yapan Avşa Adası’nın en kaliteli mekanı The Squadron, eğlence severleri costurmaya devam ediyor… Ünlü isimlerin akın ettiği The Squadronda şu sıralar ise sosyal medyanın çılgın fenomeni Eylül ÖZTÜRK damga vuruyor. Avşa Adasında bu sene çok değişiklikler yapılması ada halkınada, turıstlere de yaramış gibi… Cıkın Cıkın Gelin sloganı ile her yıl tüm tatilcileri costuran Erdem DERELİ’ ise renkli kişiliği ile tatilcilerin ilgi odağı oldu.

Bir çok ünlü isimi mekanında ağırlayan ve kurulduğu günden buyana tatilci ve tüm halkın en çok eylendiği eğlence mekanı olan The Squadron çılgın eğlence sovları, lazer gösterileri, sokak eğlencesi tadında vazgecilmez danslarıyla da eğlence nabzını arttırmaya devam ediyor.

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Çam Ormanlarıyla Çevrili Doğal Hazine: Green Forest Holiday Village

Yemyeşil çam ormanlarıyla çevrili doğal hazine Green Forest Holiday Village, bu sezon da yoğun ilgi gördü. Yılın 12 ayı yemyeşil kalan çam

Blue Nights Spago Nişantaşı’nda Eğlenceseverleri Buluşturuyor.

16 Ağustos Çarşamba akşamı 19:30’dan itibaren Spago Nişantaşı’ında gerçekleşecek olan Blue Nights Vol 35 Party eğlenceseverleri buluşturuyor.

AVŞA ARENA NEDİM KARADUMAN İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR.

2023 yaz sezonuna büyük konserlerle başlayan Avşa Adası’nın en iyi mekanı Avşa Arena turizm sektörüne can kattı. Başarılı işletmeci

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz